Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli z cen za osobę nie da się już zejść do 30, to zostaw. Natomiast ogniska nie odpuszczaj. Oni liczą, że będzie dużo osób i cena się rozłoży po jakieś parę złoty na łeb i nikt nie będzie szumiał.

 

Niech ci wymienią, co przy tym ognisku kosztuje te dwie stówy i na co możemy liczyć za te dwie stówy?

Bo jeżeli tylko taczka drewna i miejscówa to za mało. O wiele za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taczka drewna i miejscowa + to, że nie musimy po nim sprzątać.

Ja bym nawet odpuściła negocjacje ceny ogniska i jeszcze postawiła na 30 złotych za osobę. Może ulegną jednak :] A jak już twardo powiedzą, że nie, to faktycznie przyciśniemy ich z ogniskiem. Próbuj Cosmoski!

 

Albo np. zasugeruj, że możemy się umówić na ceny zależnie od ilości zajętych domków - jeśli zajmiemy więcej jak 20 domków, to 30 za osobe, jak mniej to te 35.

 

Od siebie dodam jeszcze ofertę ośrodka w Tomaszowie, ośrodek nad samą rzeką.

 

"Witam

Możemy przyjąć do realizacji rezerwację dla grupy 40 osób w wyznaczonym terminie. Do Państwa dyspozycji mogą być przeznaczone następujące miejsca:

-w 3 domkach 8 osobowych z łazienkami i TV w cenie 200 zł za domek - 1 doba i następna 160 zł

-w 2 domkach 10-osobowych z łazienkami i TV w cenie 250 za domek - 1 doba i następna 200 zł

W domkach 8 i 10 osobowych są 4 pokoje (jeden większy salon i trzy mniejsze). W każdym są pojedyncze tapczany, czajniki i szklanki. Dodatkowo w domkach 10-osobowych są aneksy kuchenne wyposażone w kuchnię gazową, garnki, patelnię.

Są jeszcze miejsca w budynku typu Bungalow w pokojach 4 - osobowych z łazienkami i TV w cenie 120 zł/ doba za pokój. Dysponujemy ładnym zielonym kręgiem ogniskowym, a koszt przygotowania ogniska, drewna + kijki do kiełbasek to 70 zł.

W przypadku akceptacji oferty niezwłoczna wpłata zaliczki w wysokości 600 zł będzie ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji."

 

Przy czym, uwaga! wszystkich pokoi jest 9 i 10. bez łazienki w budynku recepcji. Nie ma 2 czy 3, same 4 (oni po prostu zmieniają cenę dla nocujących tam w mniejszym składzie). Oprócz nas w tym terminie ma być w ośrodku jeszcze 16 osób (jeszcze nie potwierdzone), więc max jaki możemy zająć to 40 osób w pokojach i 28 w domkach (choć te na bank mają większą pojemność ;) ).

Konieczna wpłata zaliczki.

 

Mając już te wyczerpujące informacje możecie śmiało się zastanowić.

Nie każcie nam jednak czekać dalej jak do jutra, bo i ja, i Cosmoo chcielibyśmy już to załatwić i nie trzymać siebie ani ośrodków w niepewności, tylko zaklepać i mieć spokój.

 

Osobiście po rozważeniu wszystkich za i przeciw chyba bym też wolała Borki w Borkach, bo to już nam znana miejscówka i wiemy jakie są jej wady i zalety, na pewno jest dogodniejsza pod względem rozkładowym i tym, że rezerwacje ilości domków są bardzo elastyczne i nie wymagają zaliczki (chyba, że wymagają...)

Ośrodek w Tomaszowie można w tym roku odwiedzić, sprawdzić stan i ew. w przyszłym roku działać tam. Choć cenowo są bezkonkurencyjni i na pewno nie jest tam gorzej niż w Borkach, a może i lepiej. Mi kołchoźniczy domek nie przeszkadza.

Ale pozostawiam Wam decyzje.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przemek i Sylwia - pokój 2-os????

2. Igor - pokój 4-os

3. Szuberto+ Yamahala+ Mag Śl.+ Yuby- pokój 4 osobowy

4. Xyle i Szczeniaki - pokój 4-os

5. Cezsek x2 - pokój 2-os

6. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - pokój 4-os

7. Rafał- pokój 4-os

8. Malvina + Nieznani - pokój 4-os

9. Maro - pokój 4-os

10. Pepe - pokój 4-os

11. Akinom + oskar -pokój 2- os.

12. sowa - pokoj 2-os

 

Do domku:

1. Cosmoo

2. Grass

3. MOC

4. E-K L O D O

5. Wariat

6. krzywer

7. Lefthandy

8. szaki

9. Rebel

10. Belgu

11. ajrisz

12. Peterek

13. kivi

14. zappa

15.pszczola35

16.modek

17.Jeżyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowe domki mi nie przeszkadzają,czy to Tomaszów,czy Borki....czy jeszcze coś innego.

Grunt żeby było epicko :bigrazz:

Cenowo i tak Tomaszów wygrywa :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przemek i Sylwia - pokój 2-os????

2. Igor - pokój 4-os

3. Szuberto+ Yamahala+ Mag Śl.+ Yuby- pokój 4 osobowy

4. Xyle i Szczeniaki - pokój 4-os

5. Cezsek x2 - pokój 2-os

6. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - pokój 4-os

7. Rafał- pokój 4-os

8. Malvina + Nieznani - pokój 4-os

9. Maro - pokój 4-os

10. Pepe - pokój 4-os

11. Akinom + oskar -pokój 2- os.

12. sowa - pokoj 2-os

 

Do domku:

1. Cosmoo

2. Grass

3. MOC

4. E-K L O D O

5. Wariat

6. krzywer

7. Lefthandy

8. szaki

9. Rebel

10. Belgu

11. ajrisz

12. Peterek

13. kivi

14. zappa

15.pszczola35

16.modek

17.Jeżyk

18. Piotr Olszchopper

19. Ola Olszchopperowa

 

Doczytajcie edycje posta, bo ja tu dopisuje, a Wy już kolejną stronę zaczęliście ;)

 

ok, czyli mamy maks 9 pokoi 4-osobowych + 1 bez łazienki

Wydaje mi się, że Malvinę można przenieść do domkow większych (przynajmniej tak zrozumiełem jej wpis) - prosimy autorkę o komentarz.

 

Gdybyś, droga Ajrisz zapytała jak w "Przystani" zapatrują się na ponadmaksymalną liczbę osób w domku/pokoju?

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przemek i Sylwia - pokój 2-os????

2. Igor - pokój 4-os

3. Szuberto+ Yamahala+ Mag Śl.+ Yuby- pokój 4 osobowy

4. Xyle i Szczeniaki - pokój 4-os

5. Cezsek x2 - pokój 2-os

6. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - pokój 4-os

7. Rafał- pokój 4-os

8. Malvina + Nieznani - pokój 4-os

9. Maro - pokój 4-os

10. Pepe - pokój 4-os

11. Akinom + oskar -pokój 2- os.

12. sowa - pokoj 2-os

13.Mira i Krzych- pokój 2 os.

 

Do domku:

1. Cosmoo

2. Grass

3. MOC

4. E-K L O D O

5. Wariat

6. krzywer

7. Lefthandy

8. szaki

9. Rebel

10. Belgu

11. ajrisz

12. Peterek

13. kivi

14. zappa

15.pszczola35

16.modek

17.Jeżyk

18. Piotr Olszchopper

19. Ola Olszchopperowa

Edytowane przez yamahala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że o nadkomplet w domkach czy pokojach, to się nie ma co pytać - raczej nikt pod kołdry zaglądać nie będzie, a przy liczbie w okolicach 50 to ciężko o połapanie się, czy jest nas 46, 52 czy 58.

 

Nie dopisujcie już nikogo w pokojach, bo one się już skończyły - i tak trzeba będzie zrobić roszady, fuzje pokojów i przemieszczenia do domków.

 

Niewątpliwa zaleta Borków - nikt nie będzie urażony, że jest w domku z kimś, z kim może niekoniecznie by chciał ;) Możliwość zmiany ilości domków niemal nieograniczona...

Jak mówiłam - ja jestem za Borkami, ale się dostosuję.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że o nadkomplet w domkach czy pokojach, to się nie ma co pytać - raczej nikt pod kołdry zaglądać nie będzie, a przy liczbie w okolicach 50 to ciężko o połapanie się, czy jest nas 46, 52 czy 58.

 

Nie dopisujcie już nikogo w pokojach, bo one się już skończyły - i tak trzeba będzie zrobić roszady, fuzje pokojów i przemieszczenia do domków.

 

Niewątpliwa zaleta Borków - nikt nie będzie urażony, że jest w domku z kimś, z kim może niekoniecznie by chciał ;) Możliwość zmiany ilości domków niemal nieograniczona...

Jak mówiłam - ja jestem za Borkami, ale się dostosuję.

 

 

To zostawmy Borki - stare śmiecie- wszyscy się pomieścimy i w znanych nam warunkach.

Ajrisz przeklej stara listę " Borków" i uzupełnij o nowe wpisy.(sorki, ale muszę spadać - bym zrobiła)pa! :flesje:

Ewentualne zmiany zostawmy na przyszły rok. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robimy tak - Cosmooski dzwoni jeszcze do Borków i przedstawia im propozycję z tym >20 domków 30 za osobę, bo na to mogą się zgodzić nieco chętniej. Ale tak czy tak, nawet jak twardo i nieugięcie będą obstawiać przy 35 za osobę decydujemy się na borki - ale nie można się poddać bez walki, więc jeszcze raz daj im do przemyślenia tę cenę :icon_mrgreen:

 

A Przystań tudzież inne ośrodki w przyszłym roku będziemy wałkować.

 

Wszyscy są za?

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w borkach ani w tym nowym miejscu, więc ja się zdaję na was.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...