Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Limku - możesz się wypowiadać do woli, widać że Cię ten temat jednak uwiera jakoś, bo bez sensu jako jedyny się ekscytujesz wyjazdem, na którym Cię nie było.

A kolegę masz fajnego, zajebiście mi się z nim pedałowało dla zdrowotności po sinicach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, ja mam samych fajnych kolegów i koleżanki. Dlatego Ty do nich nie należysz ;)

 

Limo, Skarbie, Ryba na szczęście ma na to wy*ebane :)

Ale Ty to kombiaka czasem rozepnij, co? :wink:

No chyba, że tak się kolegom podobasz... :icon_mrgreen:

Edytowane przez Szuberto

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ,którym klawiszem myszki...?? :icon_mrgreen:

Hmmmm...

 

 

...prawym?

 

 

 

 

 

 

A sinice faktycznie były zajebiste. Co ja się gadziny napucowałem...

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left okłamałeś nas;p mówiłeś chyba ( o ile mnie pamięc nie myli) że na potupajce nie byłeś, a są tam twoje zdjęcia! Dlaczego ze mną nie zatańczyłeś? :icon_razz: :icon_evil:

 

Nic Cię nie okłamałem. Poszedłem tam, zobaczyłem co się dzieje i wróciłem do domku w kimę.

 

Normalnie. Klikasz i masz...

 

No właśnie nie ma tam niczego do klikania, jest natomiast cennik usług i okno rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Cię nie okłamałem. Poszedłem tam, zobaczyłem co się dzieje i wróciłem do domku w kimę.

 

 

No to byłam zdrowo zgrzana:) hahaha

 

Ba, ja mam samych fajnych kolegów i koleżanki. Dlatego Ty do nich nie należysz ;)

 

Limo, fakt Jarek okazał się spoko gościem, ale dziwię się że chcę się zadawac z takim szytywniakiem. Nemuszka tak Cię zmnieniła? :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba ..... daj spokój ..... Nemuszka to niespełniona miłość Lima :D Synonim cierpienia i odrzucenia :D

 

To już rozumiem... Dlatego dziwne dla niego są nasze ludzkie odruchy, gdy np powiemy że ma fajnego kolegę :icon_razz: kurdę, może ja go wyleczę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...