Skocz do zawartości

GS500E


Micky92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu się doczekałem i od poniedziałku jestem posiadaczem Suzuki GS 500. Miała być na początku MZ, ale nie było nic ciekawego w okolicy, a ludzie liczyli sobie za to horrendalne ceny, więc wybór padł na GS-a. Stan nie jest może salonowy, ale jak na rocznik '92 chyba nie jest źle, szczególnie za te pieniądze, które za nią zapłaciłem. Jak na razie mój v-max to był około 60-70km/h, bo jednak respekt jest, a świeżakowi nie trzeba dużej prędkości, żeby się wyłożyć. Aktualnie się z nim oswajam, a na odwijanie przyjdzie jeszcze czas.

post-46660-0-14138100-1308383622_thumb.jpg

post-46660-0-89942500-1308383636_thumb.jpg

post-46660-0-46639600-1308383657_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

No gratuluje :).

Ale daj sprzeta obejrzec jakiemus obeznanemu koledze albo mechanikowi, bo troche odstepst od oryginalu jest.

Felgi powinny byc biale, silnik czarny i chyba jednolitego czarnego lakieru nie bylo - zawsze jakies wstawki, naklejki GSy mialy. Lusterka tez zmienione. Nawet boczna stopke i centralke ktos pomalowal na srebrno.

 

http://www.bikepics.com/pictures/1697691/

To jest oryginal czarny z roku '92.

 

A srebrne silniki zaczely wychodzic albo w 95 albo w 97 roku, wiec juz zapewne silnik masz mlodszy niz reszte moto.

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to wiem że zmieniany, wcale mnie to nie martwi. A w oryginale był chyba czerwony, bo na zadupku mam malutki odprysk i widać tam czerwony kolor. Rama też była malowana, widać to po tabliczce znamionowej - komuś się trochę prysnęło po niej. Ale silnik ma zdrowy, oglądałem go przed zakupem z mechanikiem, a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt żeby jeździł prosto i nie psuł się. Jak go mechanik oglądał to chyba moto w porządku.

Gratulacje i szerokości

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...