Skocz do zawartości

SL 1000


LORD VADER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączyłem do grona wielbicieli makaroniarskiej sztuki motocyklowej (no... o stronie technicznej sie nie wypowiadam :icon_mrgreen: ) .

SL1000 2000r , z padającym sprzęgłem rozrusznika i łysym tylnym kapciem jest moja . Za to ma LV z Db-killerami , ładny łomot , żadnego pierdzenia w rynne .

Rotax chodzi jak pompa do gnoju i tak , kocham go. :buttrock:

 

A teraz szukam siedzenia pasażera tóre jest jak Yeti - ktoś widział , ktoś słyszał . Chyba sam coś wyklepie. Zdjęcia na razie nie zrobie bo jestem zajęty innymi pierdołami , faktury , wysyłki i takie tam firmowe..

 

PS.

Wczoraj, z mojegi powodu wyło kilka alarmów samochodowych na parkingu przed OBI :icon_razz:

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :icon_biggrin:

Co włoszczyzna to włoszczyzna :crossy:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie pierwszy :icon_mrgreen:

Dzięki .

 

Foty już niedługo , ale jest niebieski i zły .W zasadzie to jechałem po malowanego sprzęta , natomist na miejscu zdębiałem bo plastiki nigdzie nie popekane , żadych spawów , spoin , urwaych uchwytów itp . Moze ktoś lubił niebieski ? Kominy (dostałem gratis) oryginalne tez bez ryski , fele calutkie , zero zgięc , typowe zuzycie kosmetyczne . Jezeli lezał to jest baaardzo dobrze zrobiony . Oczywiście kierunki i lusterka to chiński badziew , ale na to już mam zestaw naprawczy .

Pozatym to silnik sie poci pod deklami wałków rozrządu i przy wałku zdawczym napędu , ale mam to w dupie.

 

Do falkoposiadaczy - czy pod siedzeniem kierwocy , na pokrywie baku macie napis Acerbis ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ona .

dsc0850p.jpg

 

 

PS

Lusterka nie są chińskie ale równie użyteczne co chiński badziew za dwie dychy .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siodło pasazera jednak jest jak Yeti , wiec zrobiłem je ,prawie w całości ,samodzielnie :icon_biggrin: Finalną robotę czyli oklejenie skajem (najtańszą i najprawdopodobniejszą do spierdolenia ) zostawiłem tapicerowi . Koszt całkowity razem z tapicerem 140zł + 10 roboczogodzin . Mogło byc połowę taniej jakbym kupował tyle ile potrzeba i tam gdzie nalezało kupić ;] Teraz mam zapas materiałów na 4 kanapy :icon_biggrin:

Enjoy:

http://img696.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=image035qk.jpg

 

Qrwa, mam nadzieje ze sie połapiecie co do kolejnosci, zdjęcia sa niepoukładane .

- najpierw zabawa z żywica poliestrową i matą , docinanie , wzmacnianie i szlifowanie

- potem pianka neoprenowa (warto uzyc sztywniejszej , jak na kanapie kierowcy)

- warstwa poślizgowa dla skaju

- skaj (klejony przez tapicera)

 

Wyszło tak że nawet jak plecak zapakuje sie na góre to siedzenie nie trze o plastiki i nie rysuje lakieru :biggrin: No i mam śrube do stelaża własnej roboty na wierzchu :icon_mrgreen: Stelaż w planach :bigrazz:

 

A wrazenia z jazdy - z ta oponą 190 na feldze 180 i rozjebanymi łóżyskami głowki ramy to prowadzi sie jak swinia na łańcuchu . Jak to zrobie to sie szerzej wypowiem .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks , wszystko przedemną , nauka jazdy niemal od nowa także :icon_rolleyes: Fajnie jak jest co odkrywać :icon_biggrin:

 

PS.

Na zabawy i regulacje bedzie czas po wrzuceniu nowych łożysk główki ramy i założeniu porządnych kapci , obecne pamiętają czasy mojej świetności w akademiku .

 

A no i drobiazg z Neutralem , nie ma to jak gorączkowe próby znalezienia go przed światłami :bigrazz: Dysza olejowa do czegoś tam już kupiona , powinna pomóc .

I to sprzęgło - przełożenie klamka/sprzęgło dobierał jakiś nawiedzony pacan z usciskiem terminatora , w rusku chodziło lżej.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , tutaj to bym sie raczej do rodaków hitlera przypierdolił , diabeł tkwi w piecu . Drewniane sprzęgło mogę zaakceptować , ale za tego neutrala to jaja komus w imadło .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...