Skocz do zawartości

Przygotowanie zawodnika do wyścigów


Kamel-JG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Saul, dzięki za wskazówki, a Ty jesteś trenerem? Motocyklem śmigam prawie na co dzień, bo i do pracy i czasem w pracy i po pracy troszkę latam po moich górskich winklach w ramach relaksu :) tak wiec przy okazji jakiś tam trening jest, choć to nie sportowy styl jazdy ;)

Górki mam całkiem niezłe bo Karkonosze więc jest gdzie biegać i rowerować :) A żeby często ćwiczyć na torze to niebardzo, bo do Poznania mam 4 godziny jazdy :/ A i pracy do tego dużo, więc z czasem krucho...

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I jak tam trening, była poprawa?

 

 

 

U mnie po bieganiu, siłce i basenie znaczna - przesunąłem sobie nieco puls i już nie wchodzę na najwyższy poziom podczas biegania. To taka najbardziej widoczna zmiana. Jednak chwilowo nic nie robię od miesiąca ponieważ uszkodziłem robię kręgosłup i muszę wyluzować z wieloma rzeczami na jakiś czas :( Pewnie będę musiał budować wszystko od początku...

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zakupu sportowego motocykla powinni dodawać broszurkę o kondycji fizycznej niezbędnej do jazdy, może mniej spasionych kombinezonowców widywałoby się na ulicach ;) Nigdy nie zapomnę gościa, który siadając na swojego Fireblade`a praktycznie dobił tylne zawieszenie i radośnie odjechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...