Skocz do zawartości

wieczór panieński


Achaja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie takie akcje sa ok kiedy jakis kolega forumowicz pisze podobnego posta, ze sie zeni i "zaprasza" albo jakas kolezanka znana wszem i wobec... no i wtedy takie akcje sa fajne bo swoi zapraszaja swoich... i nawet jak sie wilokrotnie kloca. ja np chetnie pojade na obstawe YUBYego jak w koncu zgluszy kinge rusin... ;)

 

natomiast troche mnie dziwi to jak faceci leca na podobne imprezy. laski wchodza na forum i zapraszaja panow zeby ci mogli je przewiezc jak taryfa. ciekaw jestem jakby wejsc na kafeterie i poprosic dla przykladu kobietki o pomoc w organizacji kawalerskiego, czy bylby odzew... ;)

 

a przejazdzki to ewentualnie z kolezankami z warszawskiego pigalaka bo one rozumieja ze przysluga za przysluge... ;)

 

 

chyba mi ludzi powystraszałeś :( bu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te jazdy z przypadkowymi laskami to koncza sie najczesciej porysowanym od pierscionkow zbiornikiem i zniszczana od kolczykow wysciolka w kasku...

straszne

ja bym sie targnal jakby mi tak cos porysowala

 

natomiast troche mnie dziwi to jak faceci leca na podobne imprezy. laski wchodza na forum i zapraszaja panow zeby ci mogli je przewiezc jak taryfa. ciekaw jestem jakby wejsc na kafeterie i poprosic dla przykladu kobietki o pomoc w organizacji kawalerskiego, czy bylby odzew... ;)

 

a przejazdzki to ewentualnie z kolezankami z warszawskiego pigalaka bo one rozumieja ze przysluga za przysluge... ;)

jestes jakis spiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga ;)))

 

z niezależnych ode mnie przyczyn muszę początek wieczoru przesunąć na godzinę 20.30

mam nadzieję, że nie będzie to problem dla tych którzy się już zadeklarowali a i tych którzy chcą się zadeklarować ale się wstydzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się zaczynają problemy, to weź się zapytaj tej przyszłej panny młodej czy nie zamierza się rozmyślić, bo nie zamierzam dymać do Warszawy, aby zobaczyć bandę rozwścieczonych motocyklistów. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się zaczynają problemy, to weź się zapytaj tej przyszłej panny młodej czy nie zamierza się rozmyślić, bo nie zamierzam dymać do Warszawy, aby zobaczyć bandę rozwścieczonych motocyklistów. :icon_mrgreen:

 

ooo to mógłby być całkiem ciekawy widok...

 

nie bądź drażliwy chłopaku :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam motocykla, ale mogę przyjechać tramwajem i też poplecakować.

 

 

:) ja jestem za ;D

 

Przepraszam Panią

 

Wybaczam Ci :D

 

NO TOWARZYSTWO OGARNIAMY SIĘ :)))

 

Ci co już się nie boją ani nie wstydzą

mam 8 chętnych i nadal mi się roszady robią ..

a potrzebuję minimum 9 :)

wiem, że drzemią w was pokłady dobroci i niesienia pomocy innym :))) więc liczę na was :)

 

przypomnę szczegóły:

 

20.30 Lazurowa 185 (skręcając z Górczewskiej w Lazurową w prawo jedziemy 800m, mijamy ul Dywizjonu 303 a od razu za nią skręcamy w lewo, charakterystyczny punkt po lewej: delikatesy Patryk :P)

 

jeśli chęć spotkania jest najpierw przykładowo w centrum to oczywiście jak najbardziej jest to opcja do zaakceptowania nawet z entuzjazmem

podjadę do was i pokieruję (jeśli mnie któryś zabierze) gdzie co i jak

i odpowiednio skieruje tam osoby które juz mi się zadeklarowały nie z tego forum :)

z jedynym zastrzeżeniem (malutkim) na Lazurowej musimy być o 20.30 :)

 

nie posiadamy kasków więc gorąca prośba o zabranie ze sobą

 

zależy mi również aby wiedzieć ilu was będzie coby odpowiednią ilość upominków przygotować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie nawet .... prawie eksploduja jak w wulkanie :icon_mrgreen:

A wozkiem moge podjechac ? :buttrock:

 

widłowym?

 

No chłopcy

 

REASUMUJĄC

z niniejszego forum mam chętnych, jeśli nic się nie zmieniło:

 

1)Ricco

2)kacper1r6

3)Josha

4)dargin

 

poza tym mam jeszcze około 8 z innych forów i takich co nie wiem skąd bo dostałam inf na maila

 

dopisywać się poproszę :D kto jeszcze chętny :) obiecujemy nie gryźć

 

i poproszę również o inf w zakresie posiadanego kasku dodatkowego

 

(i nie marudzić, od soboty przestanę was już tu spamować :P)

Edytowane przez Achaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...