Skocz do zawartości

wydech -niby sport do MZkznacie go?


HaryPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, to jeszcze lepiej, u mnie sa niby 2 wersje: pierwsza do 150 i druga do 250 i 251.
umnie tzn. w koscierzynie to samo... :lol: zastanawiam sie dlaczego w tym kraju jest tak ze ten kto sprzedaje ma mniejsze pojecie od tego co kupuje? a czasami np. koscierzyna niema wogule pojecia i jak niewie oco chodzi to mowi ze niema :D

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Widzialem takie tlumiki na niemieckiej stronie cos tam RTZPOWER.... nie pamietam linku :D Z opisu wynikalo ze i 250 i 251 moze na tym jezdzic... troche dziwne.

Ja mam taki tlumik i nie nazekam, wrcz przeciwnie. Podoba mi sie na wolych oborotach i wysokich. Ma bas a pozniej fajnie wyrownuje odstepy pomiedzy wydmuchiwanymi spolinami. Jest jeszcze cos... nie zatyka sie, bo jest przelotowy, jest krutki wiec nie mozna go przytrzec. Mnie sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu byłem w sklepie i meczyłem go z tym tłumnikiem no i teraz pokazła mi dwie wersje no a ja na niego takie oczy 8O i mówie ze sa to te same tłumniki a on spierał sie zemna ze nie. Wiec teraz mam pytanie czy te tłumniki maja sie róznic od siebie zewnatrz czy nie?

Koles w sklepie mówił mi ze ma w srodku w innym miejscu przegrode no a ja gdzies wyczytałem ze on jest w srodku pusty wiec jak to jest?

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze HaryPL od wczoraj mam ten tłumik i po pierwszych 30 km po zamontowaniu jestem zadowolony moto fajnie brzmi kwestia tgustu ale mi sie podoba i dół mam mocnijeszy troszke :mrgreen: sie tym troche zdziwiłem bo kolesie gadali ze mi moto zmuli a tu przeciwnie a mam ETZ 250 roczik 87 produkcja to o ile wiem POLSKA mam identyczny jak na fotkach chwomik dyfuzor z czarna końcówką a kupiłem go od kolesia za 100 zł bo miał go na zbyciu akurat nie załuje zakupu i niczego tu nie reklamuję :mrgreen: wyrazam tak jak jest głośniejszy jest i bardzioej pierdzacy Basik mi sie podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze HaryPL od wczoraj mam ten tłumik i po pierwszych 30 km po zamontowaniu jestem zadowolony  moto fajnie brzmi kwestia tgustu ale mi sie podoba i dół mam mocnijeszy troszke :mrgreen:  sie tym troche zdziwiłem bo kolesie gadali ze mi moto zmuli a tu przeciwnie a mam ETZ 250 roczik 87 produkcja to o ile wiem POLSKA mam identyczny jak na fotkach chwomik dyfuzor  z czarna końcówką a kupiłem go od kolesia za 100 zł bo miał go na zbyciu akurat nie załuje zakupu i niczego tu nie reklamuję :mrgreen:  wyrazam tak jak jest głośniejszy jest i bardzioej pierdzacy Basik mi sie podoba 8)

 

Witam!

Gratuluje zakupu.

Napisz jeszcze tylko jak wyglada sprawa na wyzszych obrotach. Odczules jakas zmiane? np. ze sie wkreca (lub nie) na wyzsze obroty, zwiekszyl sie v-max, itp.

 

 

pozdr.

Luk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik dudni az na Jamajce 8) niezłe brechty miałem gdy sie alarmy powłanczały z furach ostatnio hehehe polecam :mrgreen: a wyglad normalnie extra sie zrobił bo ta oryginalna to mnie dobijała wygladem rura zatrzymałem ja na wszelki wypadek ale narazie wole sporta:( 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pracy to dół mam mocniejszy napewnoa reszta podobnie nic mi tam nie zmuliło jak to straszyli mnie ludzie ze tak sie stanie a tu GUT idzi spokojnie 120 takze luz podobnie jak szła to idzie a do tego sobie pierdzi piknie :mrgreen: kwestia gustu ale mi sie podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

 

dzieki za opinie bardzo mocno...,jednak neiktorzy troszke sie spoznili,badz ja sie spoznilem z zajzeneim tutaj-mianowicie wczoraj zamowilem wegierska podrobke orginalu w sklepie w toruniu ... po rozmowie z kolesiem ze sklepu dowiedzialem sie :

- ze napewna sa osobne tlumiki dla 150, 250 i 251 z tego rodzaju

- a takze ze moto pierdzi delikatnie ...

link do strony sklepu: http://www.wilmat.torun.com.pl

 

wiec dlatego zdecydowalem sie na podrobke orginalu...

 

ale dzieki bardzo za wqsze posty,moze w przyszlosci komus innemu to pomoze w dokonaniu wyboru...

 

ps.bardzo bym sie chcial kiedy smignac na eci z takim wydechem,wiec moze kiedys my MZ'ciarze i nie tylko kiedys sie zgadamy gdzies... :)

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie masz sie czym porzejmowac..ta podróba orginału jest głośniejsza od orginalnego tłumnika "made in germany"...więc porzynajmniej będzie cie lepiej słychać...a co do odgłosu to uwierz mi org jest w 100% lepszy.... :) ale to rzecz gusty ofkors.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...