Skocz do zawartości

Spalanie stukowe


hesuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tak zbyt jasny kolor, dawaj drugą podkładkę

 

Dobra, ale moto na wysokich obrotach puszcza już czarne dymki, nie wiem czy nie za bogato będzie z jeszcze jedną podkładką. Tak jak pisałem, na żywo świeca jest trochę ciemniejsza niż na foto...

Strzele jeszcze ze 100km i sprawdzę świeczke, jak nie ściemnieje to zrobię bardziej bogato.

 

Tylko że na dal nie mam pojęcia co mi tak zubożyło mieszankę...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie swieca wyglaa ok. A nie zmieniales tlumika :icon_question:

 

Nie, tłumik jest fabryczny, a może go gdzieś przepaliło delikatnie i gazy mają mniejsze opory... Też wydaje mi sie że świeca powinna być ok, jak się jej dobrze przyjrzeć to widać że się do końca jeszcze nie "wypaliła" bo świeca jest nówka, ma może przejechane z 70km łącznie. Sprawdze ją po nastepnych 100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A regulowałeś gaźnior po przestawieniu iglicy ? Jakiś ogromnych różnic nie będzie ale zawsze można coś tam walczyć.

 

Wykręciłem tylko minimalnie śrubę składu mieszanki.

Dzisiaj pojeździłem trochę i jest różnica, silnik pracuje dużo kulturalniej, nie wali już tak po garze przy odkręceniu manety. Więc mogę już chyba trzaskać kilometry w spokoju i bez obaw że coś tam się dzieje złego, ale temperatury spalania musiałem mieć nie małe bo aż kolanko przy wyjściu z głowicy się przebarwiło.

Mam nadzieje że spalania stukowego się pozbyłem, na razie leje 98, chodź może nie ma takiej potrzeby, a paliwo nie tanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dałem wczoraj kumplowi karniaka, i jak dał ostro w palnik to poszły z tłumika czrne chmury, tak jak się jeździ normalnie to nie kopci nic, wcześniej tez czarnego dymka lubił puścić, ale mniej...

Sieknąłem w weekend ponad 400km, dzis zajże jak świeczka wygląda.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...