Skocz do zawartości

Ot i moja Yamaha TDR 125


Gość Kristi_tdr125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kristi_tdr125

Witam, w sobotę miałem wystartować na wiejską trasę "leśne enduro". Niestety skończyło się na zdjęciach jeszcze przed wyjazdem - zaczęło tak lać że widoczność spadła prawie do zera. Motor do garażu, ja do żonki :D To miał być mój pierwszy taki wyjazd, kupiłem trochę ochraniaczy i buty a tu taki niefart :cry: Może następnym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale to wyglada dziwnie  gosc na tdr w buzerze i butach enduro  hyhy przeciez ten motor z enduro niema nic wspolnego  jak chcesz do lasu to kup crosa:) pozdro

 

Niby nie ale to pochodny od Enduro czyli Funduro coś takiego jak ma Trajka a tym do lasu też można wjechać ale.... nigdzie więcej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125
hehe ale to wyglada dziwnie  gosc na tdr w buzerze i butach enduro  hyhy przeciez ten motor z enduro niema nic wspolnego  jak chcesz do lasu to kup crosa:) pozdro

 

Niby nie ale to pochodny od Enduro czyli Funduro coś takiego jak ma Trajka a tym do lasu też można wjechać ale.... nigdzie więcej :?

 

Właśnie po to kupiłem ten motor, żeby nauczyć sie lekkiej jazdy, ale szkoda mi motoru na takie nauki. Chętnie zamieniłbym bym go na jakiegoś HM CRE 80 lub Aprilię RX lub sprzedał. Mamy u siebie miły tor na którym mógłbym sobie pośmigać, niestety nie tym sprzętem bo każda wywrotka sporo by mnie kosztowała :cry: no i skoki są bardzo niebezpieczne bo zawieszenie ma mało wspólnego z wyczynowym :lol: Poza tym jeździ się bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to kupiłem ten motor' date=' żeby nauczyć sie lekkiej jazdy, ale szkoda mi motoru na takie nauki. .[/quote']

 

Coś tu dziwnego jest. Kupiłeś motor zeby nauczyć się lekkiej jazdy, ale szkoda ci motoru na takie nauki :?: :?: :?: . tzn. o jaką jazde ci chodzi ? nie mogłeś od razu kupić coś bardziej wyczynowego??

 

pzdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

Właśnie po to kupiłem ten motor' date=' żeby nauczyć sie lekkiej jazdy, ale szkoda mi motoru na takie nauki. .[/quote']

 

Coś tu dziwnego jest. Kupiłeś motor zeby nauczyć się lekkiej jazdy, ale szkoda ci motoru na takie nauki :?: :?: :?: . tzn. o jaką jazde ci chodzi ? nie mogłeś od razu kupić coś bardziej wyczynowego??

 

pzdr. :D

 

 

Nie wiem czy czytałeś dokładnie moje wcześniejsze posty i powitanie. Wcześniej jeździłem motorowerami (nsr i rx) więc postanowiłem kupić większy motor. Trafiła się TDR więc kupiłem, okazało się że nie zupełnie nadaje się do tego co sobie wymyśliłem. Wjazd Yamahą do lasu i uderzenie w jakąś gałąź może spowodować np. pęknięcie plastiku. Nie wiem czy wiesz ale takie rzeczy są bardzo drogie (nie wiem jak dla ciebie, może masz dużo kasy). Zamiast jeździć i cały czas myśleć żeby przypadkiem o coś nie zawadzić wole kupić sprzęt przy którym nie ma co się połamać. Z resztą nie bardzo wiem o co ci dokładnie chodzi w pytaniu :?: Możesz jaśniej zapytać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...