Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie skarbie, osobiscie ....

Nadrobimy to niechybnie jeszcze w tym sezonie :buttrock:

 

 

 

Lewy nadgarstek, czyli w sumie ten najwazniejszy jest juz oke, prawy w sumie ma byc aby dwoma palcami klamke hamulca wciskac :biggrin:

No i stopa aby trzymac pion i w razie czego utzrymac ciezar motonga :icon_mrgreen:

 

Mmmmmm

Skarbie :) Jak miło.

Majki, tobie tam w tym serwisie to poza łapkami i nóżkami nie musieli nic więcej przykręcać śrubkami, co ?

Ani zadnych blaszek nie wstawiali ?

:icon_rolleyes:

Tzn. stan fabryczny w dalszym ciągu

:rolleyes:

Tak myślę przynajmniej.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes:

Tzn. stan fabryczny w dalszym ciągu

 

Myślę Tamka, że stan prosto z salonu (rodziców) to już nie jest, a i biorąc pod uwagę wiek trzeba się liczyć z jakimś przebiegiem ( forumowym oczywiście) ;)

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Ojj, no wiadomo że stan salonowy to nie jest. Tylko właśnie ten przebieg, kurcze. Przecież sam coś wspominał na ten temat nawet.

Trzeba uważać czy aby da radę, gdyby tak odwinąć na maksa i przepałować szaleńczo, żeby nie skończyło się dzwonieniem po serwis z drogi.

;)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie ten przebieg, kurcze. Przecież sam coś wspominał na ten temat nawet.

Trzeba uważać czy aby da radę, gdyby tak odwinąć na maksa i przepałować szaleńczo, żeby nie skończyło się dzwonieniem po serwis z drogi.

;)

 

Ej, no co jest dziewczyny ...

Sprzet pewny, dotarty i ujezdzony odpowiednio ... :icon_mrgreen:

Co mialo odpasc i sie zepsuc juz wymienione wiec teraz juz tylko jazda na maxa :buttrock:

Co prawda nie w stylu malolatow do odcinki i na czerwone i DacMuNaZimnym, ale .... statecznie w rytmie patataj :wub: dlugo, niespiesznie, dostojnie az do konca :icon_razz:

 

Mmmmmm

Skarbie :) Jak miło.

Majki, tobie tam w tym serwisie to poza łapkami i nóżkami nie musieli nic więcej przykręcać śrubkami, co ?

Ani zadnych blaszek nie wstawiali ?

 

Słoneczko NIC ... wszystko idealnie dziala i na swoim miejscu.

Blaszki tylko w lapkach, ale jeszcze w tym miesiacu beda wyjmowane a tak to tylko .... wsiadac i jechac :laugh:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki :rolleyes:

Przecież my doświadczenia nie podważamy :) Nawet nam przez myśl nie przeszło. Chociaż tutaj na forum w otoczeniu jest pełno takich co to bez teorii nie rusz. Wiesz, czytaja książki, oglądają filmy edukacyjne i gotowi jeszcze uczyć :biggrin: Zero wczucia i wsłuchiwania się w reakcje.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ... małolaty bez doswiadczenia :icon_mrgreen:

A ja reprezentuje stara szkolę gdzie teoria bardzo ostro popierana jest dogłebna :icon_razz: praktyka.

Wiec Karolinko, wracaj z tej zagramanicy szybko ... soon :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko :)

Ach Majki. Ja nie wrócę do Polski o tutaj jest mój dom. Może być tez gdzie indziej, ale czy w Polsce? Musiałbym się bardzo mocno zastanowić.

A co do teorii ostro popieranej< itd. praktyką. To czy to nie jest już rutyną?

:laugh:

..

Jak twoja łapka? Dobrze?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Majki. Ja nie wrócę do Polski o tutaj jest mój dom. Może być tez gdzie indziej, ale czy w Polsce? Musiałbym się bardzo mocno zastanowić.

 

Wiesz,tez tak myslalem ze juz tam zostane do konca moich dni, ale ..... Anglicy to debile i cezko sie z nimi dogadac. Inna mentalnosci i podejscie do zycia. Pomeczylem sie 5 lat i wystarczylo :icon_mrgreen:

I nie rozpatruje powrotu w kategoriach zalowania czy nie, zwyczajnie tui i tam jest inne zycie i inni ludzie, ale .... moze patetycznie to zabrzmi, Polska to moja ojczyzna, dom, rodzina, znajomi, ludzie ktorzy mysla podonie jak ja i kumaja mnie :biggrin:

 

A .... i w rytyne nie popadam, ciagle jakies zmiany w sypialni :wub:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki,a ja ciagle nie kumam dlaczego jezdzisz czoperem :icon_biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo podobne jakis czas tamu .... z EKG i tez Kłod zaczynal w podobny sposob + kilka osob z EKG :icon_mrgreen:

Moze interesuje sie moja ex ?

Moze jego zona wyrzucila i szuka miejscowki ? :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...