Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to ze mnie łupia wszystkie polamane kosci na kazda zmiane pogody i wtedy to sie czuje jak jakis paralityk i ... geriatryk :icon_mrgreen:

he, he, he, i przyzwyczajaj się do tego - tak już niestety zostanie... Choć mam wrażenie, że z czasem łupie jakby mniej i rzadziej :D

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki,zatrudnij się w stacji meteorologicznej ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he, he, i przyzwyczajaj się do tego - tak już niestety zostanie...

 

 

Madziu, liczyłem na pomoc z Twojej strony a tu taki zonk :banghead: :icon_evil:

 

 

Majki,zatrudnij się w stacji meteorologicznej ;)

 

Na dwa dni do przodu wiem jaka pogoda bedzie tylko :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, liczyłem na pomoc z Twojej strony a tu taki zonk :banghead: :icon_evil:

No przecież właśnie pomagam, obdzieram ze złudzeń, depczę nadzieję, jednym słowem dbam o Twoje dobre samopoczucie :icon_razz:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wiem ze z nadgarstkami trzeba robic rekonwalescencje bo potem nie dadza ci zapomniec o sobie).

 

Przy rehabilitacji nadgarstków jest takie ćwiczenie pomocne: do dużej miednicy nalać letniej-ciepłej (ale nie za ciepłej) wody, zanurzyć rękę na płasko aż po łokieć albo ile wejdzie i ściskać dłonią gąbkę kąpielową. Niby proste, a jednak na początku prawie niewykonalne. Ale pomaga, małżonek mój sprawdzał skuteczność na sobie.

 

Powrotu do zdrowia życzę, Majkel.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dużo cwiczył to na wiosnę z manetki gazu woda pocieknie-taki ścisk będziesz miał.Pozdro i szybkiego powrotu do pełnej sprawności(nie piszę na ulice bo to trochę dziwnie brzmi :icon_razz: ) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki,zatrudnij się w stacji meteorologicznej ;)

powinien zostac góralem

najpier niech zmieni nazwisko z F...ski na cos w stylu Karpiel-Bułecka-Cy Cuś

 

Przy rehabilitacji nadgarstków jest takie ćwiczenie pomocne: do dużej miednicy nalać letniej-ciepłej (ale nie za ciepłej) wody, zanurzyć rękę na płasko aż po łokieć albo ile wejdzie i ściskać dłonią gąbkę kąpielową. Niby proste, a jednak na początku prawie niewykonalne. Ale pomaga, małżonek mój sprawdzał skuteczność na sobie.

 

Powrotu do zdrowia życzę, Majkel.

ja o potrzebie rehabilitacji nadgarstka dowiedzialem sie pare lat za pozno

teraz miewam problem z odkreceniem czegos zajebiscie mocno zakreconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien zostac góralem

najpier niech zmieni nazwisko z F...ski na cos w stylu Karpiel-Bułecka-Cy Cuś

 

Oj tam od razu goralem :icon_mrgreen:

Jest dobrze jak jest ale na Gardias czemu nie :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm .....

Czytam i niby wszystko takie jasne i oczywiste, prawda ?

Jednak w Polsce ten kto ma uklady i kase ten lepsiejszy :banghead: :lapad:

I teraz uwaga co napisze:

 

PROSBA/POSZUKIWANY/POSZUKIWANA

 

Prosze o kontakt ze mna wszystkich tych ktorzy dnia 27 maja 2011 w godzinach wieczornych koło 20-20.30 przejezdzali ulica Stryjenskich na Kabatach w Warszawie i widzieli wypadek motocyklisty ( czytaj: mnie ) z udzialem samochodu.

Moze ktos jechal za mna i widzial jak puszka cos kombinuje i spycha mnie na pas zieleni i .....

 

No i kto był wtedy u mnie w sobote w szpitalu i slyszal jak sprawca skamle, przeprasza i deklaruje sie z pomoca ?

Wiem ze ktos był, ale byłem po operacji i mocno otumaniony narkoza nie kumam kto :icon_mrgreen:

 

Ja dowiedzialem sie od adwokatow ze MUSZE znalezc swiadkow ktorzy beda zeznawali na moja korzysc.

Juz bylem w okolicach miejsca zdarzenia i mam kontakt z kobieta ktora mnie reanimowala i jeszcze jedna osoba z okolicy, ale ..... na tak j*b*** w du*** skurw*** trzeba miec 100% pewne dowody aby uczciwosc byla góra

 

 

 

 

Nichuja !!! :icon_mrgreen:

Nie odpuszcze :icon_twisted:

 

 

wystarczy jak z jeden dwóch z forum z Wawy zaświadczy na twoją korzyść ...

 

nic karwa prostszego... zamiast życzeń i współczucia niech ktos z Wawy sie poswieci...

przecież wszyscy tacy mili...

 

ale czy na tyle masz tu kumpli żeby się podłożyli?

oto jest pytanie..............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy na tyle masz tu kumpli żeby się podłożyli?

oto jest pytanie..............................

 

 

Podłozyc sie to nie sztuka ....

Sa tacy, ale mam tez swiadkow rzeczywistych co byli przy wypadku.

Poczekamy co Prokuratura odpisze a w sadzie to juz bede mial ze 100 kolegow co jechali ze mna :icon_mrgreen:

 

Na razie .... wczoraj bylem na prywatnej konsultacji u ortopedy bo stopa mnie ciagle boli i dowiedzialem sie ze: .... 2 lata trzeba czekac az odbuduje sie tkanka kostna w stopie aby mozna bylo do tej kosci palce przymocowac, na 5 palców 3 nie sa zrosniete 1 ma ubytek w głowie kosci a jedynie paluch jest oke :icon_mrgreen:

Nie jest dobrze, ale trzeba chodzic i czekac.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj :icon_razz: Ja nadal na tramalu jadę, palce w nodze nadal prawie nieruchliwe...teraz już do pary z lewą nogą i lekarz powiedział, ze jeszcze z pół roku zanim mogę myśleć o powrocie do roboty...:flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...