Skocz do zawartości

Co polecacie ? Kawasaki ZZR 1400 lub Suzuki Hayabusa 1300


Gość Miras-Street Fighter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miras-Street Fighter

Na przyszły sezon chcę dokonać zmiany motoru. nie jest to prosta sprawa dla mnie dlatego już się zacząłem rozglądać. Interesują mnie dwa modele a dokładnie:

 

Kawasaki ZZR 1400

 

lub

 

Suzuki Hayabusa 1300

 

zarówno i jeden jak i drugi motor mają to czego szukam czyli piękny wygląd moc itd.

 

Chciałbym poznać Wasze zdanie oraz może ktoś kto już jeździ czymś takim wypowie się czy są to motory awaryjne itd. z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Nie ma zbyt wielu doradców niestety :(

 

frafel dziękuję za odp. W piątek wysyłam zamówienie i ściągam sobie bezpośrednio od dystrybutora z Japonii ZZR1400. Faktycznie jeździ tego mniej no i mam jakiś sentyment do kawasaki :)

 

Jak by ktoś był zainteresowany czymś takim to pisać bo będzie taniej przy większej ilości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Szybko podejmujesz decyzję ;)

 

Rzuć okiem na ten artykuł:

klik

Wplotła się tam jeszcze beemka, ale może Cię zainteresuję.

 

Powodzenia w wyborze!

 

 

Dziękuję bardzo ciekawy artykuł :) W gazecie V12 też własnie było porównanie ZZR i Hayki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na ZZR jaki i Hajce można równie szybko stracić prawo jazdy... Ja myślę, że dla przeciętnego zjadacza chleba nie ma róznicy który z tych motocykli się wybierze, w obydwu z nich chodzi o to samo i robią to do czego zostały stworzone perfekcyjnie. Chociaż Hajka z racji na długoletnią obecnośc na rynku może być motocyklem bardziej dopracowanym.... ale ja tez mam sentyment do Kawasaki, zatem długo bym się zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cztery lata przejezdzilem bezawaryjne na hajce i nie moge nic złego na ten motocykl powiedzieć. na zzr1400 jechałem raz i zdecydowanie mniej poręczny od suzuki. a co do wyglądu to kwestia biustu ale ten co projektował zzra niezłe gówno musiał palic ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cztery lata przejezdzilem bezawaryjne na hajce i nie moge nic złego na ten motocykl powiedzieć. na zzr1400 jechałem raz i zdecydowanie mniej poręczny od suzuki. a co do wyglądu to kwestia biustu ale ten co projektował zzra niezłe gówno musiał palic ;)

 

Mam rowniez to samo zdanie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kupując moto o pojemności ponad 1 litra, człowiek jest chytry i patrzy na koszty. Niestety, na Hajce zawsze spali 1-1,5 litra mniej (testowane w trasie 4000 km) niż ZZR 1400... Ale czemu się dziwić, jak wstawili tam silnik ze Swifta... :wink:

 

I ZZR pomimo mniejszej wagi, jest troszkę mniej "zakrętowy" niż Hajka - tu wcześniej trą owiewki niż w Hajce wydechy, pomimo tego, że jakby bardziej chciał skręcać - też testowane :icon_biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Chyba, że kupując moto o pojemności ponad 1 litra, człowiek jest chytry i patrzy na koszty. Niestety, na Hajce zawsze spali 1-1,5 litra mniej (testowane w trasie 4000 km) niż ZZR 1400... Ale czemu się dziwić, jak wstawili tam silnik ze Swifta... :wink:

 

I ZZR pomimo mniejszej wagi, jest troszkę mniej "zakrętowy" niż Hajka - tu wcześniej trą owiewki niż w Hajce wydechy, pomimo tego, że jakby bardziej chciał skręcać - też testowane :icon_biggrin:

 

 

To coś ciekawego. Mam już co prawda zamówiona kawkę lecz zawsze można sprzedac i zamienić. Nie jeździłem ani na jednym ani na drugim więc zobaczę jak to będzie z zzr1400 bo na 1100 dobrze mi się składa itd a i mało pali bo na 20L zrobię 350 km więc nie jest tak źle choć na A4 jak byłem ją sprawdzić to przy 280 widziałem na wskaźniku jak paliwa ubywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...