Skocz do zawartości

Czym zmierzyć cylinder?


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Muszę zmierzyć cylinder do NSR od wewnątrz, ale potrzebuję wymiaru, dość dokładnego ( do 2 miejsca po przecinku ), tylko nie wiem czym to zrobić?

Myślicie że tym będzie dobrze, i dokładnie ?

 

http://allegro.pl/suwmiarka-elektroniczna-metalowa-l-150-warszawa-i1607229432.html

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwmiarka z dokladnośćią do 0,01 i po sprawie. Taniej Cie wyjdzie a przyda sie przy nast. okazji.

 

Jak się czegoś nie wie to się nie pisze głupot i nie wprowadza ludzi w błąd. Do pomiaru cylindra suwmiarka się nie nadaję, bo wymiar cylindra mierzy się w kilku miejscach w środku a nie na górze na krawędzi. Do takich pomiarów służy średnicówka, samo jej używanie też nie jest takie hop siup i trzeba mieć pojęcie co i jak.

 

Murgal udaj się do zakładu zajmującymi się szlifami cylindrów. głowic itp albo do jakiegoś tokarza i zdejmą ci wymiar z cylindra a jak dobrze trafisz to zrobią Ci to za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwmiarka z racji swojej konstrukcji nie ogarnie pomiarów do 0,01mm zbyt dokładnie. Tym bardziej taka za 40PLN... :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Jak się czegoś nie wie to się nie pisze głupot i nie wprowadza ludzi w błąd. Do pomiaru cylindra suwmiarka się nie nadaję, bo wymiar cylindra mierzy się w kilku miejscach w środku a nie na górze na krawędzi. Do takich pomiarów służy średnicówka, samo jej używanie też nie jest takie hop siup i trzeba mieć pojęcie co i jak.

 

Murgal udaj się do zakładu zajmującymi się szlifami cylindrów. głowic itp albo do jakiegoś tokarza i zdejmą ci wymiar z cylindra a jak dobrze trafisz to zrobią Ci to za friko

 

 

Popieram w 100 %

 

Witam

 

Muszę zmierzyć cylinder do NSR od wewnątrz, ale potrzebuję wymiaru, dość dokładnego ( do 2 miejsca po przecinku ), tylko nie wiem czym to zrobić?

Myślicie że tym będzie dobrze, i dokładnie ?

 

http://allegro.pl/suwmiarka-elektroniczna-metalowa-l-150-warszawa-i1607229432.html

 

 

A dokładniej najlepiej użyć do tego średnicówki mikrometrycznej z zegarem. Ja używam w swoim serwisie takiego

średnicówka

 

 

a tutaj masz opis jak tego używać

Opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...