Skocz do zawartości

dwa wyjątkowe motory


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

elo!

pochwalę się dwoma wyjątkowymi motorami, ktorych jestem właścicielem :)

 

1. złoty - Suzuki Inazuma 400 (jedyny egzemplarz w Polsce o tej pojemności, w Europie jest tego tylko kilka sztuk), chciałbym żeby stał się zabytkiem :)

 

2. grafitowy - BMW F800S, prawdopodobnie najmocniejsza Fka w PL, shamowana na ponad 100 PS, wydech z tytanu filtr K&N i pare innych modyfikacji :) Niedługo power commander pomoże wykrzesać jeszcze trochę kuników.

 

kubagsx1.jpg

 

i ja tutaj :icon_biggrin:

gallery103212836500x500.jpg

 

gallery103212828500x500.jpg

 

gallery103212826500x500.jpg

 

gallery103212818500x500.jpg

 

gallery103212817500x500.jpg

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :D:D Gratuluje :clap:

 

A skąd pewność, że tylko Ty masz takiego Suzuki ? :cool:

ano taka że pytałem się rzeczoznawcy w urzędzie i sprawdzał czy u nas rejestrowali coś takiego. Jak najbardziej może iść na zabytek, tylko trza odczekać z 7 lat :/

Hehe Ty rexar bardzo często komentujesz moje posty :D

 

nie tyle brzydkie co paskudne :icon_twisted:

te napisy na baku w gsx to naklejka, można ją usunąc ? bo moim zdaniem szpeci całe moto

Można usunąć :) Ponoć ładnie zejdą od pary wodnej. Nawet wiem co znaczą te domki po japońsku, koleżanka która uczy się tego języka przetłumaczyła to jako ,,pragnienie wolności". Na przednim błotniku też ma taką sprzetną naklejkę, ale nie pytałem się jeszcze co oznacza napis tam umieszczony.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano taka że pytałem się rzeczoznawcy w urzędzie i sprawdzał czy u nas rejestrowali coś takiego. Jak najbardziej może iść na zabytek, tylko trza odczekać z 7 lat :/

Hehe Ty rexar bardzo często komentujesz moje posty :D

 

Witaj na forum :cool:

 

Tylko 7 lat na zabytek? Myślałem, że to z 20-30 :D LOL

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...