Skocz do zawartości

PUMA ROADSTER V3 GTX Gore-Tex


Rekomendowane odpowiedzi

motomaniac polecam lekturę chociażby strony www producenta. alpina jest dumna z tego ze ma bardzo dobry opracowany przez siebie syntetyk ktory ma zdecydowanie lepsze własciwości niż skóra bydlęca czy cielęca. wyjątek stanowią elementy ze skóry kangura i płaszczki (podobnie berik i arlen ness )

 

ksylo, nie wiem na co masz ochote i co robi twoja rodzina (współczuję) ale zanim walniesz tak durny komentarz sprawdz czy sie nie zbłaźnisz. Niewiedza to nie powód do wstydu ale też nie staraj się sprowadzac kogoś do swojego poziomu niewiedzy. tez bylem tym zaskoczony ze buty ktore kiedys tam kupiłem, jestem z nich zadowolony, sa super wygodne i się nie niszczą nadmiernie sa z syntetycznej a nie naturalnej skóry.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj bart, napisałbym co o tobie mysle (w twoim stylu) ale jestem kulturalnym człowiekiem. To też nie jest dobre na to miejsce a ty jestes za smarkaty zebym sie toba denerwował. Wybacz ale nie dam sie wciagnac w twoją chamówe. Zluzuj pośladki - pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nie masz o czyms pojecia i zwroci ci sie uwage to nazywa sie chamówa? no spoko, tylko dla czego publicznie piszesz takie rzeczy, może ktoś to przeczytac i przypadkiem uwierzyć. szacuneczek dla kolegi. ja pie**ole co za naród

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem buty Hein Gericke więc Pumy sobie daruję. Mam cały kombinezon z HG i wierzę w tę firmę choć u nas jest mało rozpowszechniona.

 

PS: Bart, dla odmiany poczytaj sobie kilka razy swoje wypowiedzi. Będziesz miał okazję poprawić byki, zbudować zdania, wstawic interpunkcje i może w końcu zrozumiesz dlaczego nazwałem to chamówą. Moja wypowiedz o niedźwiedziach była sarkastyczna do twojej, jak tego nie czaisz to trudno. Mnie już się z tobą nie chce gadać. Nie jestem też twoim kolegą i raczej nie będę.......ale mimo wszystko pozdrawiam (bo mnie tak wychowano), "ekspercie" od sztucznej skóry. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem buty Hein Gericke...

 

Z kontekstu całej dyskusji rozumiem, że są wykonane ze skóry. Możesz podać model, jakiegoś linka, gdzie można je zobaczyć. Moje Daytony fajne są :) ale może skuszę się na nowy sezon na coś innego.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiałoznawstwo oraz technologie również w tej dziedzinie poszył na tyle do przodu ze klasyka zostaje po woli wyparta i osobiście nie mam nic przeciwko. kwestia przełamania się i spróbowania. w syntetykach tak samo jak w produktach naturalnych jest skóra i skóra, ale jak sie nie sprawdzi to można tylko gdybac i utwierdzac się w jakiś archaicznych teoriach.

 

 

 

PS: Bart, dla odmiany poczytaj sobie kilka razy swoje wypowiedzi. Będziesz miał okazję poprawić byki, zbudować zdania, wstawic interpunkcje i może w końcu zrozumiesz dlaczego nazwałem to chamówą.

 

no tak zapomniałem ze to w calej dyskusji jest najważniejsze.

 

 

ale mimo wszystko pozdrawiam (bo mnie tak wychowano), "ekspercie" od sztucznej skóry.

 

a po co ? wychowanie zmusza cie do robienia czegoś wbrew sobie?? to sie hipokryzja nazywa tak wiec cie nie pozdrawiam ekspercie od skór naturalnych, jezyka polskiego i dobrego wychowania :icon_mrgreen:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...