Skocz do zawartości

Yamaha YZF R125


Rekomendowane odpowiedzi

Rieju no kolega miał kiedyś w wersji 50 ale powiem szczerze ze 125 nie widzialem juz zobacze ;p

a derbi gpr 125 widziales ? nowe też sąw 4t bo stare w 2t

Edytowane przez Paru94

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem o tym derbi tez mysle ale nie wiem jakie ma osiagi i czy sie na niego ,,zmieszcze'' xD czy ma fajne przyspieszenie i wogole nie ma o nim nic w necie ;/ ja sie czegos dowiesz o nim i o tym matrixie to bede ci wdzieczny :) :notworthy: w wersjach 125 4t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2010 roczniki 13900 natomiast 2011 15900. Tylko znowu ten dylemat z kolorem.. czy wziąć czarny czy też niebieski(chodzi o ten z czarnymi felgami) lub ewentualnie biały. Pomocy :D

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lakierowanie sie nie chce bawić :Dniebiesi no niby tak ale w sumie ten nowy jest taki ciemniejszy :P a co do czarnegoto jest zajebisty tylko chodzi mi o te felgi czy nie są za jasne i w słoncu nie wyglądają jak żółte ;p ?

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a poza tym te złote felgi..cos w nich jest ale w słońcu są podobne do żółtych przynajmniej wg mnie :P niebieski w sumie nie jest zły :)bo biały no tez niczego sobie ale niebieski chyba wygrywa ;p

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Mam 16lat i w najbliższym czasie mam zamiar kupić jakiś motor 125cm. Ja osobiście chciałbym aprilie rs 125 jednak rodzice uważają, że 6sek do setki to zbyt szybko, i będę mógł kupić tylko 4suwa. Wybór jak na razie padł na yamahe yzf r125. Chciałbym dowiedzieć się jakie ma osiągi (przyspieszanie itp). Na necie informacje są bardzo rozbieżne niektórzy piszą że 10sek inni że 14 a jeszcze inni że ma ona 18sek do setki...

v-max z tego co się dowiedziałem to około 132km/h. Jeśli ktoś wie o niej coś więcej prosił bym o wypisanie plusów, minusów oraz innych ciekawych informacji.

Wspomnę, że będzie to mój pierwszy motor.

 

ps: mam zamiar kupić nową yamahe z salonu z rocznika 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. V-max fabryka podaje 130 km/h, autentyczny 120 km/h

 

2. 0-80 - 8,5 sek

 

3. 0-100 - 14,8 sek

 

4. 50-80 - 11,4 sek

 

5. 50-100 - 19,5 sek

 

Obecnie najlepsza ze 125 - tek.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. V-max fabryka podaje 130 km/h, autentyczny 120 km/h

 

2. 0-80 - 8,5 sek

 

3. 0-100 - 14,8 sek

 

4. 50-80 - 11,4 sek

 

5. 50-100 - 19,5 sek

 

Obecnie najlepsza ze 125 - tek.

 

:crossy:

 

Jeszcze jak bym mógł spytać skąd te dane masz? Producent gdzieś podaje? Jak tak prosił bym o link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...