Skocz do zawartości

...bary :P


mikaels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ello mam pytanie to Szanownych Towarzyszy Motonitufff odnosnie lightbar`ów. Chciałbym siobie cos takie sprawić (czyt. wykonać) do suzuki savage :D . Może macie jakies ciekawe propozycje, pomysły, doświadczenia itp :?: :idea: . Moze lepiej kupić i sie nie pierd....?? Jak sadzicie??? Nie wiem jak tam z elektryką bo chciałem strobo sobie tam zapodac, jest szansa??? Za info THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic samemu jesli masz mozliwośc ładnego wygięcia rurek, pospawania, pochromowania. Podłaczenie el. to pestka.włącznik, przekaźnik troszke przewodów i działa. Co do "strobo" to nie obraź sie ale pomimo że mieszkam na wsi takiego czegos bym sie wstydził w motocyklu :D Zrób może lepiej ładne light bary z typowymi , chromowanymi lampami do jazdy dziennej i wykombinuj może dodatkowo "obrysówki" made in USA :lol:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wybieram się oczywiście do Witnicy,dzięki :D.

 

A tu namiary:

 

-MOTORONI:

Warszawa ul Łopuszańska 22

tel.(022)575-54-11

www.motoroni.pl

 

-Kuźnia Motocyklowa:

tel.(022)722-97-62

501-796-758

www.motoakcesoria.riders.pl

 

-A tu telefon do pana Janka pod Piasecznem,który dorabia różne rzeczy na wzór,lub jak sie mu rozrysuje o co chodzi:):

601-285-989

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mozna zrobic samemu jesli masz mozliwośc ładnego wygięcia rurek, pospawania, pochromowania. Podłaczenie el. to pestka.włącznik, przekaźnik troszke przewodów i działa. Co do "strobo" to nie obraź sie ale pomimo że mieszkam na wsi takiego czegos bym sie wstydził w motocyklu :P  Zrób może lepiej ładne light bary z typowymi , chromowanymi lampami  do jazdy dziennej i wykombinuj może dodatkowo "obrysówki" made in USA :lol:

 

jak będziesz raz i drugi zagrożony na drodze, bo ktoś cię nie zauważył - to pomyślisz i założysz

a co, zielona kamizelka odblaskowa, która ma poprawić bezpieczeństwo - to też będzie "wiocha"?

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Poznań.

Co moge doradzić, lampy i tak musisz kupić, no i ten stelarz pod nie.

jeśli masz możliwości to jak było wspomniane zrobisz sam. Musisz tylko dopasowac kształt i zrobić mocowanie pod lampe na półce tak to sie zazwyczaj robi. Najlepiej jest chyba zamontowac dodatkowy włacznik i wyłącznik gdyż nie dobrze jest by były zintegrowane ze światłem głownym. Takie moje zdanie. Po drugie to ja bym na pewno jakiegoś stroboskopu nie zakładał. Co ty chesz dyskoteke miec ??

 

Wiec moze tak lampy zamów z Louisa lub gdzieś indziej a stelarz pod nie który jest zazwyczaj dość drogi wykonaj sam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

-A tu telefon do pana Janka pod Piasecznem' date='który dorabia różne rzeczy na wzór,lub jak sie mu rozrysuje o co chodzi:):

601-285-989

Pozdrawiam,[/quote']

jezeli chodzi o tego czlowieka, to wiem, ze jezeli chodzi o wykonanie czegos z kwasowki czy aluminium, to nie ma dla niego rzeczy niemozliwych, a robi to jeszcze w miare niedrogo. ja akurat rozgladam sie teraz za kompletnym ukladem wydechowym to mojej puszki i pan janek policzyl mi najtaniej, a obdzwonilem kilka firm. powiem wiecej, niejedna firma ktora niby robi uklady wydechowe wlasnej konstrukcji zleca to u pana janka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...