Skocz do zawartości

honda cbr f2 93r


Rekomendowane odpowiedzi

witam po wymianie oleju zauważyłem ze mojej cbr f2 mam problem z wruceniem 1 i 2 mam bieg jałowy chce wrzycic 1 slyswze cgrobotanie nie wbijam giegu na chama przy dwojce jets ta sama sytuacja czy to wina tarcz/???? czy czegoś innego z góry dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pólsyntetyk castrola 10w40

 

chcialem doddać ze jak zmniejsze obroty do okolo 1000 to biegi wchodza wmiare dobrze ale i tak nie tak jak powinny, jak olej jest zimny to wydaje mi sie ze biegi wchodza lepiej a jak silnik jets cieply to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrobot czy pojedynczy stuk ???

Zobacz mój temat o skrzyni ja to olałem te stuki

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/141363-skrzynia-glosne-stuki-przy-zmianie-biegow/

 

Sprawdz linke sprzegła jesli trzeba podciągnij , czy motor po wrzuceniu 1 ciągnie na sprzegle

Jeźdze na takim samym oleju i sprzeglo działa az za dobrze

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym to olal ale jak silnik sie zagrzeje to jak wbijam 1 to jakby sprzegla nie bylo kumpel mowi ze ten olej jets za rzadki jutro spróbuje zalac ten stary a jak to nie pomoże to kaplica. sprzeglo nie ciagnie regulowalem sprzeglo i przy manetce i przy karterach i nic nie dalo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym to olal ale jak silnik sie zagrzeje to jak wbijam 1 to jakby sprzegla nie bylo kumpel mowi ze ten olej jets za rzadki jutro spróbuje zalac ten stary a jak to nie pomoże to kaplica. sprzeglo nie ciagnie regulowalem sprzeglo i przy manetce i przy karterach i nic nie dalo,

 

a na starym tak nie bylo ??

A ten stary masz w idealne czyste naczynie spuszczone bo jesli nie to go nie lej !!

Moze pojeździj troche niech to sprzeglo w tym oleju sie wykompie

pozdr

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie jest w takim czystym naczyniu na straym oleju tak nie bylo. stary olej wydaje mis ie ze byl troche gesciejszy niz ten nowy ten nowy jka sie cieplo to jet bardzo rzadki i lepki. juz sam nie wiem co robic

Tak myślałem to nie lej bo wiecej szkody niż dobrego

Castrol GPS 10W40 na takim jeźdze i wielu znajomych sprzegło jest ok

Wiec pozostaje ci zajzec do sprzegła.robota łatwa sciągnij sobie serwisówke i załatw klucz pneumatyczny i nasadke chyba 27 nie jestem pewien. W F3 nie potrzebnie rozbieralem ale po złozeniu chodzi normalnie wiec jak sie robi dokładnie to jest łatwe :)

Poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze w sprzęgle ściągnij serw. i sprawdź grubość również przekładki nie pod kątem przepalenia wykrzywienia , lecz znajdujące się na niej wgłębienia na olej czy nadal są czy nie zostały z tarte . Jeżeli tak wymień zapobiegnie w przyszłości nadmiernemu sklejania się sprzęgła , sprężyny również obadaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...