Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale burze nawet jak będą to tylko miejscami. Dziś podobno lało na legnickiej a na wyścigowej nawet kropli. Najwyżej będziemy pomykać pomiędzy burzami

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

focusSkąd ty masz takie informacje? Za zatrzymany dowód dostajesz pokwitowanie, które pełni rolę dowodu tylko na wyznaczony okres. Robisz normalnie przegląd i z zaświadczeniem od diagnosty idziesz odebrać dowód w wydziale komunikacji.

T_monCo do pobłażliwości tych tajniaków to nie masz się z czego cieszyć, pewnie nawet nie wiesz że zrobili Ci foty moto i kombinezonu, trafiłeś do bazy danych. Teraz jak będziesz chciał spier :crossy: , narobisz gdzieś bałaganu na mieście lub jakieś zdjęcie z fotoradaru od frontu to masz kwit lub wizyte w domu... Sam kiedyś trafiłem do takiej teczki :mellow:

Edytowane przez guz929
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

focusSkąd ty masz takie informacje? Za zatrzymany dowód dostajesz pokwitowanie, które pełni rolę dowodu tylko na wyznaczony okres. Robisz normalnie przegląd i z zaświadczeniem od diagnosty idziesz odebrać dowód w wydziale komunikacji.

T_monCo do pobłażliwości tych tajniaków to nie masz się z czego cieszyć, pewnie nawet nie wiesz że zrobili Ci foty moto i kombinezonu, trafiłeś do bazy danych. Teraz jak będziesz chciał spier :crossy: , narobisz gdzieś bałaganu na mieście lub jakieś zdjęcie z fotoradaru od frontu to masz kwit lub wizyte w domu... Sam kiedyś trafiłem do takiej teczki :mellow:

 

z autopsji...

 

od kilku tygodni (ok. miesiąc) tak właśnie to wygląda

 

a co do tego, że możesz dostać kwit na podstawie zdjęcia kombinezonu, to ja bym taki kwit prosto do śmieci skierował!

rozumiem, że przy zdjęciu auta z fotoradaru, przy czytelnej rejestracji, mogą sobie porównać wygląd twojej twarzy z twarzą ze zdjęcia w razie wątpliwości co do tego kto prowadził auto, ale

żeby na podstawie zdjęcia typa w kasku na motorze, nawet takim jak mój i w takim samym kombinezonie, wystawiać mandat, to trzeba mieć fantazję.... nic tylko nie przyjmować mandatu i kierować sprawę do sądu! przecież w takim kombinezonie i na takim motorze mógł jechać ktokolwiek! a skoro nie ma nawet dowodu że to był mój motor, no to sorry, ale to chyba żart!!!

 

 

inna sprawa że oni liczą na to że naiwnie przyjmiesz mandat...

 

Ja o dziesiątej ruszam z Lukoila na Bielanach. Chyba że od rana będzie potop. A traska - jakiś standard na 5 -6 godzin

 

 

Być może i ja się przyłącze jak nie będzie jakoś tragicznie z pogodą...

Edytowane przez fokus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...