Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Iwo widzę, że się rozkręcasz i mobilizujesz ekipę :)

 

A wiesz, w grupie raźniej. Można poznać ciekawych ludzi...

Dawaj na motonga i lecimy.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, tez sie zastanawiam zeby do was dolaczyc w sobote, ale nie wiem czy dam rade bo to prawie caly dzien na motocyklu, ile tak myslicie zajmie trasa w jedna strone??

 

To zalezy od tepa prowadzacego ..... mozna jechac 80-100 a mozna zapinac 120-150 i wyzej ... !!

 

na lajcie srednia 70 kilometrow na godzine ... + przystanki ... tak mi sie zdaje ;-)

 

Ja ostatnio tepem spacerowym ... autostrada 150 ... droga normalna 90-130 ... zrobilem ..

Wroclaw -----> zlate chory -----> Hermanowice z przerwa na obiadek ... syty .... start kolo 10:00 w domu na 16:00 .... Niby google pokazuje 230 km ale zrobilismy cos ponad 300. . z obiadkiem 6 godzinek . .

 

W tym min 30 min przerwa bo w jakiejs wiosce procesja szla wiec lezelismy na trawie :P (Boze Ciało)

 

 

Wiec trasa w granicach .. 500 km ... obiad +tankowania + i WC :P cos kolo 8 - 9 godzin powinna zajac ;-)

Edytowane przez fxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze zlote hory?? a ja jestem z glucholaz :D jak kiedys bedizesz tam lecial daj znac to sie ustawimy :)

 

NIe no spoko ja tam moge leciec szybciej, wieksza zabawa bedzie:) chodz myslalem zeby wyjechac szybciej bo tak to powrot bedzie na 22 :)

 

a tak przy okazji ukradli mi wczoraj rower:/ gdyby ktos widzial taki we Wro to dajcie znac.

 

sign.JPG

 

z przodu dodatkowo hamulec tarczowy (lewa klamka srebrna), neopren pod lancuch.

Edytowane przez t_imon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze zlote hory?? a ja jestem z glucholaz :D jak kiedys bedizesz tam lecial daj znac to sie ustawimy :)

 

NIe no spoko ja tam moge leciec szybciej, wieksza zabawa bedzie:) chodz myslalem zeby wyjechac szybciej bo tak to powrot bedzie na 22 :)

 

a tak przy okazji ukradli mi wczoraj rower:/ gdyby ktos widzial taki we Wro to dajcie znac.

 

z przodu dodatkowo hamulec tarczowy (lewa klamka srebrna), neopren pod lancuch.

 

 

t_imon jutro bede ... jade na obiadek ..:P zlote hory !! no zlate Hory heheh !! nie sprawdzilem pisowni :P

 

Startuje.. ok 8:00 .... z Wrocka .. lece chyba przez Lądek ... pozniej na boboszow... Krece sie tam po winklach .. ;-) smigam na obiad ... (Zlate Hory) ... i wracam .. albo normalnie przez Glucholazy ...albo kolo granicy Milulovice --->Vidnava--> Javornik --> Paczkow .... ;-)

 

A z rowerem :/// no wyglada ... specyficznie jak ktos .. nie przemaluje to i moze jest szansa !!

Edytowane przez fxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lecisz na ta wyprawe co chlopaki zaproponowali?? gdybys lecial do czech to podjedz 40km na czerwonoholskie, zrobili tam nowy aswalt na serpentynach :)

 

Chlopaki leca kolo 10:00 ... trasa dluggaa. do wieczora.im zejdzie.

nie pasuje mi za daleko ... za pozno wroce !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki leca kolo 10:00 ... trasa dluggaa. do wieczora.im zejdzie.

nie pasuje mi za daleko ... za pozno wroce !!

 

Coś ty, 500 km z obiadem w Czechach to spoko do 17-ej :)

 

Pozwolę sobie dołączyć do grupy jutrzejszej, wreszcie może nie będę musiał sam latać :icon_biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty, 500 km z obiadem w Czechach to spoko do 17-ej :)

 

Pozwolę sobie dołączyć do grupy jutrzejszej, wreszcie może nie będę musiał sam latać :icon_biggrin:

 

No maniek_7 wiesz tankowanie x 2 ... mamy juz 30 min. Dotego obiadek na spokojnie odpoczynek .. 1.5 godzinki badz 2 ... wiec zostaje .. .5 godzin na 500 km ... no ciezko ciezko .. Wam bedzie taki czas wykrecic.. chyba ze maneta do oporu i wszystko na szybko . . ale ja tak nie lubie .. na spince i z mega predkoscia ;- )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maniek_7 wiesz tankowanie x 2 ... mamy juz 30 min. Dotego obiadek na spokojnie odpoczynek .. 1.5 godzinki badz 2 ... wiec zostaje .. .5 godzin na 500 km ... no ciezko ciezko .. Wam bedzie taki czas wykrecic.. chyba ze maneta do oporu i wszystko na szybko . . ale ja tak nie lubie .. na spince i z mega predkoscia ;- )

 

Powrót realnie to 19:00.

Ale każdą trasę można poddać lekkim modyfikacjom, choć tę troche szkoda...

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wyjedziemy wcześnie? Np o 9:00. Skoro świt to nie jest, a nie będziemy musieli się spinać.

 

Ustaliliśmy 10:00.

 

Wypada spytać komu 9:00 nie pasuje? Wpisywać proszę i potwierdzać kto będzie, bo się zaraz bałagan zrobi. A tak to będzie wiadomo na kogo zaczekać.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...