Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Siemanko siedzę od jakiś czas we Wrocławiu, niedawno ściągnąłem swój motocykl, kawasaki 636 ktoś chętny na latanie w weekendy więcej osób zawsze raźniej szykuje się żeby polecieć w niedziele do bielawy, Jak ktoś chętny dawac znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

 

tak jak w temacie. Jestem swieżym motocyklistą, szukam osób chętnych do wspólnych przelotów za miasto (i nie tylko) w wolnych chwilach. Dłuższe wypady wchodzą w grę tylko w weekendy.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Latałem 1-szego i nie wiem czy będę miał czas polatać w ogóle na razie doliczając do tego pogodę, no i mało kasy na benzynę. Natomiast wiem, że chyba latać samemu mi zostaje, bo mój czeski "ścigacz" chyba nie daje rady.

 

Natomiast chętnie o tym napiszę, że widuję we Wrocławiu niekoniecznie na motocyklu kogoś kto chyba ma nierówno w głowie. A przynajmniej wczoraj kiedy stałem na skrzyżowaniu na bardzkiej, po tym jak zalałem do zbiornika paliwo to kolega obok chyba lubi brawurę. Rozumiem przeciskanie się między wozami, szybszą jazdę, ale wyprzedanie wozu przez wysepkę dla pieszych na gaju to chyba już coś jest nie tak. Pomijam nagłe zmiany pasa...

 

Zazdrościć nie będę, ale trochę rozwagi panowie. Życie jest tylko jedno.

 

Przy okazji, wpada ktoś na oldtimerbazar 17-ego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie?? Siemka:) Jestem nowy w tym regionie. :) Mieszkam od dawna we wro, ale dopiero teraz mam mieszkanie z garażem i mogę sprowadzić moto:) pogoda niebardzo, ale może jakieś integracyjne piwko??

Hajmer : ja pewnie pójde na motobazar wiec jak coś to możemy się zgadać:)

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...