Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, ze nie dzwoniliscie- po to tel podałem, bo juz bylem na moto a moglem spokojnie podjechac.

Zaden nie spisal. Myslalem ze przeczytales posta na temat 2000.

 

Nastepnym sie uda :D

 

PrezesS a ty może czasem na DLU nie latasz ? Czarna Z750 ? Bo dziś wieczorkiem m z 1 wariatem chwile leciałem na 750 ;]

Czarna ale jestem na DW.

 

To musial byc jakis inny wariat na zecie :D.

 

Witam kolegów z południa :)

Planujemy jechać do Kisielina za 2 tygodnie bo teraz jak powiedziałeś są zawody można by się spiknąć i jechać większą grupą zapraszam do nas :)

 

no i wlśnie u nas też padłą rozkmina z wyścigami ulicznymi by się przejechać do czech i narazie myślimy

Hej.

Weeknd czy tydzien na tor?

 

Ja patrze w pogode od wtorku i jak bedzie ekipa to jedziemy.

 

Napiszcie tez jakcos , moze uda sie zgadac.Byloby wesolo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej.

Weeknd czy tydzien na tor?

 

Ja patrze w pogode od wtorku i jak bedzie ekipa to jedziemy.

 

Napiszcie tez jakcos , moze uda sie zgadac.Byloby wesolo :D

Planujemy jechac 21 lub 22 aja ale raczej 21 poki co probojemy ogarnac auto i przyczepe bo nie wszystko na kołach dojedzie

Jak by co dam znac :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa pl-wsch w okolicy wro.

Pojawiła się w propozycjach na zeszły tydzień a teraz wrzuciłem do gmapy. Co myślicie?:

 

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=208172747419399879506.0004a310a203d549cb191

Edytowane przez prezesS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa pl-wsch w okolicy wro.

Pojawiła się w propozycjach na zeszły tydzień a teraz wrzuciłem do gmapy. Co myślicie?:

 

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=208172747419399879506.0004a310a203d549cb191

Kiedy wyruszamy? :crossy: Chociaż jeśli chodzi o łagiewniki, to nie jestem pewien czy aby lepsza droga nie była właśnie między łagiewnikami, a ząbkowicami.. :bigrazz:

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyruszamy? :crossy: Chociaż jeśli chodzi o łagiewniki, to nie jestem pewien czy aby lepsza droga nie była właśnie między łagiewnikami, a ząbkowicami.. :bigrazz:

 

Między łagiewnikami, a ząbkowicami będzie napewno czystsza i szersza, ale gdzie dalej wtedy?

łagiewniki - strzelin ma trochę winkli (co zresztą widać na mapie) i jest mniejszy ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa pl-wsch w okolicy wro.

Pojawiła się w propozycjach na zeszły tydzień a teraz wrzuciłem do gmapy. Co myślicie?:

 

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=208172747419399879506.0004a310a203d549cb191

 

Mi ten weekend wybitnie nie pasuje. W następny za to chętnie dołączę.

 

Miłej przejażdżki,

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagiewniki strzelin , moje rejony . droga fajna rowna , z paroma winklami . warto sie przejechac . ruch taki sobie. olawa strzelin , droga po zimie masakra choc ponoc juz ja troche podszykowali .8mka wroclaw lagiewniki wiadomo ruch jak w rzymie :crossy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagiewniki strzelin , moje rejony . droga fajna rowna , z paroma winklami . warto sie przejechac . ruch taki sobie. olawa strzelin , droga po zimie masakra choc ponoc juz ja troche podszykowali .8mka wroclaw lagiewniki wiadomo ruch jak w rzymie :crossy:

 

Właśnie, cienko jest w okolicy. Zapomniałem ze olawa-strzelin to porażka.

Może coś polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...