Skocz do zawartości

Torba quick lock


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Quick-Lock EVO ma płaską "podkowę", stary typ ma wystające do góry dwa mocowania - jak widać na zdjęciu. Jedno do drugiego nie pasuje, ale można dokupić sobie "górny" pierścień obu typów i przerobić torbę, jeśli już mamy i coś nie pasuje. W torbie zawsze jest górna część mocowania zgodna z nazwą torby (QL albo QL EVO). Używałem starszego i torba 17-litrowa trzymała jak głupia.

 

Ceny SW-Motech muszą być zgodne z katalogiem na ich stronie, stąd wszyscy sprzedawcy mają ceny na bardzo podobnym poziomie. Są mądrale, które omijają polskiego importera (Powerbike) i sprzedają bez autoryzacji, z gwarancją z mchu i paproci - mniej więcej tak jak kaski Shoei czy Arai ze Stanów. Coś się połamie - płaczesz we własny mankiet. Wiem co mówię, rozmawiałem z niezadowolonymi klientami takich firm (oczywiście na stronie lądują tylko pozytywne opinie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć o jednej ciekawostce. Płacąc bądź co bądź spore pieniądze za taki zestaw, warto dorzucić jeszcze parę akcesoriów elektrycznych i oprzeć to o zestaw mocujący z opcją 12V. Oba typy mocowania (QL i QL EVO) są dostępne z tym udogodnieniem (trochę droższe, ale bardzo upraszcza życie w podróży). Przydaje się szczególnie, gdy nie masz w moto typowego gniazdka zapalniczki (jest cała masa różnych łączników na złączki i na wtyczki SAE).

 

Mam nadzieję, że pisząc wyżej o "niektórych sklepach", wystarczająco dałem do zrozumienia, który konkretnie sklep internetowy mam na myśli :).

 

Taką torbę miałem (poprawka, pojemność to 16-22 litry):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...