Skocz do zawartości

Motopiknik w Komarówce Podlaskiej


jacek660
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO BAa Majusz, to była chyba najbardziej charakterystyczna rzecz na całym zlocie ;] Przez cały sezon gdy spotykałem nowych ludzi którzy byli wtedy w komarówce ale nie bawili z nami wspominali o ekipie z pod spadochronu ze szkieletem na krześle elektrycznym i człowiekiem o silnych poglądach politycznych ("SUPER PARTIA K***O") :buttrock:

A co do samego zloty to komarówka rok temu była moim pierwszym i gdyby nie przezajebista ekipa nic by z tego nie było bo organizatorzy chcieli nam narzucić swoją komerche...

Osobiście na ten sezon chciałbym się pojawić w Radawie i może Bałtów. Dalej Endurakiem nie będę się pchał polami a zloty mają swój klimat godny polecenia :flesje:

Moim zdaniem też lepiej pojechac gdzie indziej zloty w komarówce co prawda troche sie polepszaja bo juz nie ma przyczepy a jest scena i nie słychac juz disco polo :)ale atrakcje marne jak równiez miejscówka boisko wysypamne żużlem :/część kapel jak co roku "odgrzewane pierogi" ze zlotu w Liwie .Bałtów tez duży zlot ale wszyscy maja straszną spinę bo to przez któryś klub MC obstawiane wiec nie wybawisz sie za bardzo i uwazac trzeba zeby przypadkiem łomotu nie dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw link bo mi się nie otwiera

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

chyba w tym roku pogoda nie dopisze w komarowce :banghead:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile się za wjazd płaci dla siebie/plecaczka? Na całość, albo na dzień ;)

 

Na stronie jest napisane http://www.panther.org.pl/index.php?id=41:

Kierowca - 60 zł. pasażer - 35 zł, czyli jak w tamtym roku.

Ja co najwyżej pojawię się na koncercie Kuśki Brothers, bo jak już moimi przedmówcy wspominali, na zlot jako taki nie warto jechać. Za taką sumę nie oferują nic ciekawego. Są inne zdecydowanie fajniejsze zloty jak np. Giżycko, Bałtów itp. a nawet i Łuków - w tamtym roku było kapitalnie! :) Nawet nasz Ostrów przebija Komarówkę! :)

 

Jedyną atrakcją na ostatnim zlocie w komarówce była moja Gienia ;P

 

Dokładnie! :)

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzisiaj podjechałem sobie do Komarówki i przygotowania w sumie skończone, pewnie będzie jak co roku zajebiście, bo sporo znajomych zawsze akurat na tym zlocie bywa, a taka prawda, że towarzystwo jest najważniejsze do udanej zabawy, reszta to dodatek, jak choćby koncerty, a akurat w Komarówce nie można na to narzekać, zawsze gra coś dobrego i znanego, a to podstawa, pewnie pogoda nie dopisze, ale to prawdziwych motocyklistów raczej nie odstraszy, więc zapewne będzie można poznać i napić się z nowymi ludźmi, którzy przyjeźdzają żeby pobyć w doborowym towarzystwie i motocyklowym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze ktoś, kto był, jak wyglądała sytuacja na zlocie? Warto było jechać?

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to było jak co roku podobnie, ale chyba mniej ludzi, wkońcu pogoda była kiepska, w piątek i w sobotę na przemian padało lub nie, a jak w niedziele zaczęło lać, że szybko większość się rozjechała,alezdaje się że frekwencja była jak co roku, tylko że duża część przyjechała samochodami, czemu w sumie nie ma co się dziwić, zagrał z lepszym kapel Oddział zamknięty i Proletaryat, więc pod względem zespołów trzymają poziom, a czy było warto to już kwestia indywidualna, mnie się osobiście podobało jak na większości zlotach, fajerwerków i cyrku na zlocie się nie spodziewam, więc satysfakcjonuje mnie to co jest, oby dobra muzyka była, żarcie, alkohol i dobrzy ludzie, teraz ma być zlot w Biłgoraju, ale tam niestety nigdy nie gra nic dobrego, i ogólnie jakoś tak bez polotu, ale z braku laku chyba się wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...