Skocz do zawartości

Motopiknik w Komarówce Podlaskiej


jacek660
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.panther.org.pl/index.php?id=41 słyszałem ze jest tam zajebiscie. W tym roku bede napewno :biggrin:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]słyszałem ze jest tam zajebiscie. w tym roku bede napewno :biggrin:

 

Slyszalem cos innego :icon_razz: W tym roku znow mnie nie bedzie :icon_twisted:

 

BTW... :excl: Kolego jacek660, postaraj sie przy nastepnym zakladanym przez Ciebie temacie podac date danego wydarzenia, zeby tytul mial, jak to sie mowi, rece i nogi.

 

Pozdr. R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.panther.org.pl/index.php?id=41 słyszałem ze jest tam zajebiscie. W tym roku bede napewno :biggrin:

 

Ja także postuluję by w następnym temacie o imprezie była podana data.

 

Co do samej imprezy to zależy jak popadnie.

Dużo zależy od muzyki.

W tym roku widzę że może być ciekawie.

W 2008 były porządne zespoły. W 2010 pojechałem na Acidów ale ich koncert nie przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Daty bede wstawiał. myslalem ze nie musze skoro na plakatach są :blush:

 

[...]słyszałem ze jest tam zajebiscie. w tym roku bede napewno :biggrin:

 

Slyszalem cos innego :icon_razz:

 

 

Co słyszałes?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku stanowczo dziękuję!

 

aż tak źle było?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku stanowczo dziękuję!

 

aż tak źle było?

 

 

Witam.

 

Powiem tak, cena jak dla mnie mocno wygórowana i atrakcji zero- aciddrinkers ktorym sie wszyscy tak podniecali jednym slowem dał d...

 

Bywałem na lepszych zlotach pełnych atrakcji, na których było normalne pole namiotowe, wjazd kosztował normalnie, atrakcji była cała masa, i nikt nie chciał się dorobić na kawałku kiełbasy, chleba czy kuflu piwa.

 

W tym roku dlatego stanowczo dziękuję.

 

życzę udanej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Witam.

 

Powiem tak, cena jak dla mnie mocno wygórowana i atrakcji zero- aciddrinkers ktorym sie wszyscy tak podniecali jednym slowem dał d...

 

Bywałem na lepszych zlotach pełnych atrakcji, na których było normalne pole namiotowe, wjazd kosztował normalnie, atrakcji była cała masa, i nikt nie chciał się dorobić na kawałku kiełbasy, chleba czy kuflu piwa.

 

W tym roku dlatego stanowczo dziękuję.

 

życzę udanej zabawy

 

Acidzi sami w sobie nie są źli ale ten koncert był po prostu kiepski, tak jak piszesz.

Dobilo go dodatkowo nagłośnienie. o ile na Złośliwym pomruku było spoko to na aicidach jużdośc kiepsko.

Jeżeli chodzi o organizację to jednym z lepszych zlotów w promieniu 200 km jest Radawa, ceny niskie, obłsuga zlotu pełna kultura, ludzie na poziomie, parka maszyn stzreżony a miejscówka na zlot kapitalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie odzywałem,to w tym temacie powiem cos od siebie: stanowcze Nie! było fatalnie.Bardziej atrakcyjnym zlotem jest Biłgoraj.I lokalizacja niezła,bo Roztocze napewno do takich nalezy. patrzac też z perspektywy lat,do komarówki przyjezdza coraz mniej ludzi.widac to nawet na fotach. Osobiscie-odradzam. chyba ,ze ktos chce pojechac ,zeby moc na innym zlocie powiedziec "Tutaj to dopiero jest zajebiscie!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w regionie lepszego zlotu nie doświadczysz, więc warto pojechać bo atmosfera jak tak od 2008r jeżdze jest zawsze zajebista, czegoś tam zawsze się można przyczepić, jak wszędzie zresztą, ale jak się nie szuka dziury w całym to jest dobrze, zwłaszcza że zawsze grają dobre zespoły a to podstawa podstaw, a jak dla kogoś za drogo to zawsze można przeskoczyć przez płot, choć nie wypada, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO BAa Majusz, to była chyba najbardziej charakterystyczna rzecz na całym zlocie ;] Przez cały sezon gdy spotykałem nowych ludzi którzy byli wtedy w komarówce ale nie bawili z nami wspominali o ekipie z pod spadochronu ze szkieletem na krześle elektrycznym i człowiekiem o silnych poglądach politycznych ("SUPER PARTIA K***O") :buttrock:

A co do samego zloty to komarówka rok temu była moim pierwszym i gdyby nie przezajebista ekipa nic by z tego nie było bo organizatorzy chcieli nam narzucić swoją komerche...

Osobiście na ten sezon chciałbym się pojawić w Radawie i może Bałtów. Dalej Endurakiem nie będę się pchał polami a zloty mają swój klimat godny polecenia :flesje:

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...