Skocz do zawartości

taki sobie pomysł...


Rekomendowane odpowiedzi

dlatego musisz kupic albo 4t które są drogie przy kupnie, ale tanie w utrzymaniu, albo CZ która jest tania w kupnie, często kupujesz nowe czesci ale są tanie. No i pamiętaj że przy takiej CZ często musisz coś robić (chociażby po każdej jeździe w błocie musisz czyscic bębny). A 125cc 4t pewnie za słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 125cc 4t pewnie za słaba?

 

Nie wiem, nie jeździłem na enduro/crossach 125, więc nie mam pojęcia, jak to to będzie się zachowywało pod moim - było nie było, razem z całą "zbroją" pewnie pod 100 kg - ciężarem :D :lol: Podejrzewam, że może być cięęężko :D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może PUCEk sie wypowie - on ma klx'a 250 i na pewno wie jak to chodzi w terenie i jak jest z serwisem i cenami.  

pucek liczymy na ciebie :D

 

Piszę dopiero teraz, bo nie miałem neta :D Jak gadałem ze Strzałkiem na gg to piorun uderzył w mój dom i spalił mi kompa :/ Ale teraz jak widać wróciło już wszystko do normy :D

 

Jak już kiedyś pisałem, miałem Cz 125 cross a teraz mam Kawasaki KLX 250R !!! Tych dwóch sprzętów wogule nie da się porównać !!! KLX ma przede wszystkim mocny dół, co w enduro jest bardzo ważnym elementem !!! Dzięki KLX-owi zrozumiałem czego szukałem, a szukałem lekkiego 4T któremu nie straszna jest pustynia, górki no i wypady poza miasto do 100km !!! Co do jazdy na torze crossowym to będę mógł się dopiero wypowiedzieć w lipcu :| Napisałbym coś jeszcze, ale nie mam pomysłów !!! Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało :)

 

Co do cen części zamiennych to narazie nic nie wiem i nie chce wiedzieć :mrgreen:

W KLX-e jedynie trzeba wymieniać olej z filtrem co 1000km (mowa o jeździe terenowej) a to koszt około około 70zł. Nie wspominając oczywiście o okresowym czyszczeniu filtra powietrza, smarowaniu Łańcucha i wymianie innych płynów itp. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero teraz, bo nie miałem neta  Jak gadałem ze Strzałkiem na gg to piorun uderzył w mój dom i spalił mi kompa :/ Ale teraz jak widać wróciło już wszystko do normy  

 

Kurcze mam nadzieje, ze to tylko przypadek :D i ja pecha nie przynosze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...