Skocz do zawartości

Tani motocykl do miasta


mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam czegoś do miasta, ma być tanie w eksploatacji, dość żwawe i w miarę mało awaryjne.

Budżet to jakieś 4 k zł, ponieważ mam dużo innych wydatków.

Najbardziej interesują mnie pojemnośći 600-750, nie więcej i coś o nisko osadzonym siedzeniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam czegoś do miasta, ma być tanie w eksploatacji, dość żwawe i w miarę mało awaryjne.

Budżet to jakieś 4 k zł,

 

Skooter o poj 50 ccm,kjal kupisz nowy to w miare bezawaryjny bedzie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam czegoś do miasta, ma być tanie w eksploatacji, dość żwawe i w miarę mało awaryjne.

Budżet to jakieś 4 k zł,

 

Skooter o poj 50 ccm,kjal kupisz nowy to w miare bezawaryjny bedzie.

 

:crossy:

 

:clap: Też mi to przyszło do głowy.

Chcesz za 4 tysiące kupić tanie w eksploatacji i bezawaryjne 600 lub 750...wyklucza się.

Poniżej zapewne się wstydzisz co koledzy na "dzielni" powiedzą, co?

Jednak to co jimmi napisał to najlepsza rada, zwłaszcza, że jak już pisałeś to Twój pierwszy motór ma być.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że padałować Ci się nie kce ale może takie Wigry 3 z silniczkiem spalinowym, pali to to malutko, przeglądów nie trzeba robić a i 40 km/h z górki da rade .... do miasta idealne .... aha, no i prawka na to nie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że padałować Ci się nie kce ale może takie Wigry 3 z silniczkiem spalinowym, pali to to malutko, przeglądów nie trzeba robić a i 40 km/h z górki da rade .... do miasta idealne .... aha, no i prawka na to nie trzeba :D

A jak na tym "zaszpanować"... na koło chyba nie pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Kolego a co powiesz na skuter Aprilia Leonardo 125ccm z 2004 roku z przebiegiem niecałe 19 tyś za 4500zł?

Mam do sprzedania wspaniały skuter o pojemności 125cc. Rok produkcji 2004 i przebiegu 18700km. Stan wizualny jaki techniczny bardzo dobry. Motocykl po wymianie oleju w silniku i przekładni, regulacji zaworów i wymianie klocków hamulcowych z przodu. Silnik w dobrej kondycji pali na dotyk. Motocykl bez żadnego wkładu finansowego wkładać kask i jeździć. Maszyna jest szybka prędkość max 115-120 km/h. Nadmienię że ważę ok 90 kg i jestem osobą po 30-tce a nie jakimś małolatem, który się wyżywa na sprzęcie. Motocykl posiada normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach(proszę o kontakt mailowy to wyślę na podany adres). Zachęcam do jazdy próbnej w Olsztynie i okolicach. Skuter wart swojej ceny. Zainteresowanych proszę o kontakt 512 237 152 lub [email protected] Serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...