Skocz do zawartości

Pierwsze Moto, pierwsze jazdy.


Dźwiedziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się. We wtorek, w swoje urodziny, Rozpocząłem sezon i zaliczyłem pierwsze kilometry na pierwszym motocyklu.

 

Również pierwsze pozdrowienia, pierwsze tankowanie i pierwsze przeciskanie się w korku (choć te ostatnie we czwartek :P)

 

20110322_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz musisz zostac wrózka i przwidywac na drodze i uwazac na samochody hehe zycze szerokiej drogi i uwaznych kierowcow i zebys nie skonczyl tak jak ja :))))) nic przyjemnego miec urwana noge na zywca:)) pozdro

Dawid - Dźwiedziu juz długo jest na forum i nie tylko on wie jakie są możliwe scenariusze. Mimo usmiechnietych buziek mogleś sobie darowac ostatnie zdanie w jego urodziny (wróżby też wsadź do buta).

 

Dżwiedziu - wspaniałej moto drogi, zaliczania kolejnych kilometrów z bananem na gębie życzę urodzinowo! najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz musisz zostac wrózka i przwidywac na drodze i uwazac na samochody hehe zycze szerokiej drogi i uwaznych kierowcow i zebys nie skonczyl tak jak ja :))))) nic przyjemnego miec urwana noge na zywca:)) pozdro

Dawid - Dźwiedziu juz długo jest na forum i nie tylko on wie jakie są możliwe scenariusze. Mimo usmiechnietych buziek mogleś sobie darowac ostatnie zdanie w jego urodziny (wróżby też wsadź do buta).

 

Dżwiedziu - wspaniałej moto drogi, zaliczania kolejnych kilometrów z bananem na gębie życzę urodzinowo! najlepszego !

sorki:)))) to taki czarny humorek..wiadomo ze zycze wszystkiego dobregoo wszystkim na 2 kolach..pozdroooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moto, pierwsza przejazdzka, pierwszy korek... Erm, przeczytaj no sygnaturke...

 

Widać, ze nie przeczytałeś wszystkich postów i nie kojarzysz Dźwiedzia :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moto, pierwsza przejazdzka, pierwszy korek... Erm, przeczytaj no sygnaturke...
Widać, ze nie przeczytałeś wszystkich postów i nie kojarzysz Dźwiedzia :icon_mrgreen:

O mamuniu, taki jestem sławny? ;D

 

Tak serio to gdzieś ta świadomość wykładki się z tyłu głowy kołacze. Szczególnie, że u Kulika bałem się zrobić zakręt przy trzydziestu na godzinę, na 250tce.

 

A tak to dzięki wszystkim.

Kolor rzeczywiście jedyny słuszny, choć kusi by jakoś zagospodarować tą gładką powierzchnię.

A urodziny były najlepsze do tej pory ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie wypier****sz to się nie wyszkolisz. Czy jakoś tak to szło... A jak się będziesz bał motocykla to tez się nie nauczysz. Dlatego na pierwsze moto trzeba było kupić jakiegoś rumpla którego można poobijać.

 

Urodziny czy nie, uwaga o urwanej nodze słuszna jest 24h, 365 dni w roku.

 

Gratulacje i szerokości! :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...