Skocz do zawartości

Victory touring (cruiuser) 2006 rok


zauciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

niestety nie ma ani tematu ani nawet (chyba) postu na temat motocykli Victory wiec przyklejam go w chinszczyznie etc...absolutnie niesłusznie :]

A wiec chodzi oto:

mam okazje kupic takiwego własnie Victory Touring Cruiser rok 2006 poj 1800 ( co do pojemnosci to nie wiem czy jest oryginalna, bo wystepowały w tych latack max 1500, byc moze rozwiercone itd ) i czy ktos moze jezdził moto z tej stajni, posiada jakiekolwiek info na ten temat, jakies opinie, wady zalety...cokolwiek co pomogło by podjąć dezycje.

Z ogólnych wiadomosci z sieci mozna sie domyslac, że firma sie rzyklada do roboty, ale najlepsze info to te z autopsji.

z góry dziekujepost-53007-0-73687800-1301001933_thumb.jpg

Edytowane przez zauciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boisz sie o dostepnosc czesci, serwis, akcesoria? To chyba jednak dosc egzotyczna u nas maszyna. Ja osobiscie bym nie zaryzykowal z ww. powodow. No chyba, ze masz kogos znajmego w USA.

 

z czesciami nie ma problemu bo sa serwisy i dealerzy juz w polsce...z reszta te moto produkowane z mysla taka by sie nie psuły :] jakosc iscie japońska a design amerykancki pełna gęba :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jak kupujesz od Wojtka to załatwi Ci części w razie czego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma tak naprawde to polaris ;)

 

czesci sa w polsce dealerzy tez, wiec nie moa co sie bać marka bardzo fajna egzotyczna to fakt, ale fakt na plus, w stanach glownie konkurencja Harego, i ma swoich wiernych fanow, u nas w Polsce jest w stadium embrionu ale trzeba rozbujac ta marke ;)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 98 roku marka się jako tako rozwija, wiec chyba z tymi konstrukcjami nie jest źle.

czytałem że motocykle są bardzo dobrze wykonane, żadnej masówy... mi sie podobają!

w motocyklu był test hammera i chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie cos zdaje ze jest to fma kanadyjska :)

 

to sie źle wydaje...amerykancka stety niestety :]

 

Firma tak naprawde to polaris ;)

 

czesci sa w polsce dealerzy tez, wiec nie moa co sie bać marka bardzo fajna egzotyczna to fakt, ale fakt na plus, w stanach glownie konkurencja Harego, i ma swoich wiernych fanow, u nas w Polsce jest w stadium embrionu ale trzeba rozbujac ta marke ;)

 

polaris, polaris...takze jak cos to szybko na skuter sniezny moze da sie przerobic ;] i zimowac nie trzeba bedzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

motorki fajne, na wydechach akcesoryjnych super dźwięk.

Ja jeździłem hammerem, jane to to.

 

Zapierd... to to nieziemsko. Silnik elastyczny, hamulce w porównaniu z niektórymi HD bardzo dobre.

Przejedź się, zobacz i zdecyduj.

 

 

no to kupiłem VTX 1800 :D...sprawdzona, pewna, solidna marka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorki fajne, na wydechach akcesoryjnych super dźwięk.

Ja jeździłem hammerem, jane to to.

 

Zapierd... to to nieziemsko. Silnik elastyczny, hamulce w porównaniu z niektórymi HD bardzo dobre.

Przejedź się, zobacz i zdecyduj.

 

 

no to kupiłem VTX 1800 :D...sprawdzona, pewna, solidna marka :D

A mogłeś mieć fajne indywidualne moto,a tak masz oklepaną chonde

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

otóz to... na rozpoczęciu sezonu w Białym był tylko jeden Victory! jakiś taki futurystyczny cruiser, robił wrażenie...a vtxów, dragów od cholery! :flesje:

ale za to motorynka zapierrr....:D bo 1800 musi zapierrr... :D:D a victory, przynajmniej ten, ktorego ogladałem nie zapierrr...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...