Skocz do zawartości

WSPÓLNE USTAWKI


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie ktoś do Częstochowy z Poznania w niedziele na ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu? Ja jeszcze nie wiem, zależy to od wielu czynników.

w niedzielę lecimy w pare sprzętów także zapraszamy. mój nr 728 758 716 bo nie będę do tego czasu juz dostępnym na forum

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :notworthy:

 

Jakby ktoś z was był chętny na wspólne latanie :crossy: :crossy: w jakieś ciekawe miejsca to ja i mój placaczek jesteśmy jak najbardziej chetni :biggrin: :biggrin:

 

p.s inne plecaczki mile widziane przynajmniej mojej będzie rażniej

 

podam moje gg 34449396

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :notworthy:

 

Jakby ktoś z was był chętny na wspólne latanie :crossy: :crossy: w jakieś ciekawe miejsca to ja i mój placaczek jesteśmy jak najbardziej chetni :biggrin: :biggrin:

 

p.s inne plecaczki mile widziane przynajmniej mojej będzie rażniej

 

Hej,

Z miłą chęcią bym polatał gdzieś w poniedziałek wielkanocny (spalić trochę kalorii;)).

Jestem od niedawna w Poznaniu i fajnie byłoby poznać kogoś z kim można czasami gdzieś wyskoczyć.

jak coś gg 9350605

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mamy plany na jakiś wyjazd w w sobotę (30 kwietnia maj) może być mała rundka np.do Boszkowa bo nasi znajomi jadą tam na weekend majowy i jadą już w sobotę wiec jest myśl aby ich odwiedzić a no i my jedziemy pod namiot więc musimy obczaić jakieś pole namiotowe :) :crossy: :crossy:.

 

jak ktoś był by chętny to można sie zgadać.Myślę że godzina 12\13 była by odpowiednia.

 

Czekam na propozycje...

 

Pozdrawiam

 

P.s!! Motocyklistom bez prawa jazdy i bez tablicy przy moto dziękujemy!!

Nie mam zamiaru się później tłumaczyć przed władzami :banghead:

Edytowane przez Kynias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich fanów dwóch kółek co do polatania rekreacyjnie to ja bardzo chętnie się na to piszę. Może uzbieramy większą ekipę i polatamy? myślałem aby skoczyć do Ostrowa Wielkopolskiego na obiad może ktoś był w Barze Górecznik? krajową 11 leci się dosyć fajnie serdecznie pozdrawiam

 

Czy ktoś tu bywa na tym forum? wiem że jest sezon i fajna pogoda he he he ale może jakaś ustawka w poniedziałek polatamy chociaż po mieście pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są chętni na jutrzejsze latanie? planuje wyjazd koło 9, możemy ustawic się gdzieś na trasie a trasę proponuję ustalić tu na forum przed 9 :) chciałbym polecieć w okolice brodnicy gdzie jest tam pare zamków bo obejrzenia...

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,jestem za tylko dobrze by było podskoczyć na chwilę gdzieś w okolicę jakiegoś jeziorka lub najlepiej morza,oczywiście nie nalegam. :wink:

Gdzie się spotkamy,najlepiej w miejscu gdzie jest kawa lub jakiś wodopój. :flesje:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...