Skocz do zawartości

WSPÓLNE USTAWKI


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim nareszcie się ktoś odezwał bardzo chętnie bym się z wami wybrał ale niestety pracuję :sad: dopiero mam wolne poniedziałek i wtorek ale pewnie wy w te dni pracujecie ale mam nadzieję że nadarzy się jeszcze okazja do końca sezonu jeszcze wiele dni życzę wam szerokiej drogi i słonecznej pogody pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem i dzisiaj od 8-mej rano czekałem na powiadomienie na i-mail,że jest jakiś odzew w temacie,moja wina bo nie podałem namiarów na pw,będę mądrzejszy na przyszłość.

Szerokiej drogi.

A skoro już napaliłem się na jakąś małą wycieczkę to może jest ktoś chętny na wyjazd dziś lub jutro?

W niedzielę można by polecieć w rejony Jastrzębiej Góry odwiedzić Półwysep Rozewie,albo do Dziwnowa a później Wisełka,Międzyzdroje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wow !!! :icon_eek:

:icon_mrgreen:

 

Jak na to Forum to i tak sporo :wink:

Niestety,ja na jakiś czas jestem wyłączony z wszelkich wypadów,zawdzięczam to miłej Pani która za pomocą swojej puszki nad wyraz skutecznie obrała prawą stronę mojego dromadera :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiedz że blondynka ha ha ha i wszystko jasne

 

Miła i sympatyczna szatynka,choć w sumie to dzisiaj ciężko o potwierdzenie takich założeń ze względu na brak innych włosów(np wąsy lub pod pachami :wink: )a żeby było ciekawiej to Pani była w zaawansowanej ciąży i z małym dzieckiem z tyłu.

Jednak mimo to brała się za wyprzedzanie na zakazie,bez kierunkowskazu i spojrzenia w lusterko czy czasem ktoś nie jedzie obok,ponieważ za chwilę będzie skręcał w lewo :icon_rolleyes:

Tak mi przydzwoniła z prawej strony że moto wpadło w rybkę i poleciałem na krawężnik po drugiej stronie,oj było wesoło :eek:

A tak przy okazji jak wam coś mówi rano żeby założyć cały garniak razem z butami,to zakładajcie,ja tak zrobiłem i uratowałem nogę :lalag:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt miałeś wesoło he he mówiąc garniak masz na myśli kombi? :notworthy: oj tak masz rację i szacun kombi musi być bo jak widzę nie których czubków w krótkich spodenkach i koszulce to aż ciary przechodzą a jak tam moto mocno poczaskane pozdrawiam i życzę mniej taki przypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema lombardo i jak tam moto poskładane? :crossy:

 

Dupa w kniejach,czekam na decyzję co do wysokości odszkodowania,muszę wiedzieć ile mogę wydać żeby nie naruszyć budżetu na wyjazd do Grecji.

Jutro daję set do pospawania i zamawiam prawy boczek bo mi powoli tęskno do latania,na przyszły tydzień dromader musi być gotów,muszę gdzieś polecieć bo inaczej zacznę szczekać na ludzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa w kniejach,czekam na decyzję co do wysokości odszkodowania,muszę wiedzieć ile mogę wydać żeby nie naruszyć budżetu na wyjazd do Grecji.

tylko ci współczuje . Niedawno pewien pan skasował mojego fajera ( sc59 2008 rok ) i PZU chciało wypłacić za połamany set,klamkę praktycznie wszystkie plastiki , tłumik ,siedzenie i zadrapana ramę 7500 a jak narazie wypłacili 2400 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ci współczuje . Niedawno pewien pan skasował mojego fajera ( sc59 2008 rok ) i PZU chciało wypłacić za połamany set,klamkę praktycznie wszystkie plastiki , tłumik ,siedzenie i zadrapana ramę 7500 a jak narazie wypłacili 2400 :banghead:

 

Toś mnie teraz pocieszył :unsure:

Mam podobne uszkodzenia plus zbiornik paliwa,chłodnicę i przedni błotnik,ciekawe na ile wycenią :wacko:

Ja stwierdziłem że nie będę na fiutów czekał i naprawiam sprzęt po minimalnych kosztach,migomat,spawara do plastiku lakier w sprayu i będzie git,najwyżej fotki na wyprawie będę robił z tej ładniejszej strony :wink:

A co do PZU,to dobrą renomę mieli ale 20 lat temu,jak potrzaskałem autko na sporym piesku w styczniu to kasę dostałem późną wiosną po sporej batalii :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...