Skocz do zawartości

PROSZE O POMOC, SZUKAM CZESCI, PILNE!!!


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ludziska!Szukam pilnie nastepujacych czesci:

1.Najwazniejsze: łożysko do wyciskania sprzęgła (tam pod pokrywą)

2.Mniej ważne: uszczelke pod pokrywe od strony sprzegla (najlepiej sztuka lub dwie ale moze byc tez komplet)

 

UWAGA: Chodzi tu o MZ ETZ 250.

Błagam o szybkie odpowiedzi.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi czesciami nie bedziesz miał problemu idziesz to kazdego sklep z czesciami do mz i kupujesz. Łozysko nie wiem ile moze stac ale komplet uszczelek kosztuje jeden z 6zł z hakiem (mniejszy), a drugi 8zł z hakiem (wiekszy). Jak juz szkoda ci kasy na ten komplet jak potrzebujesz tylko jedna uszczelke to mozesz zawsze wyklepac z tekturki.

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska!Szukam pilnie nastepujacych czesci:

1.Najwazniejsze: łożysko do wyciskania sprzęgła (tam pod pokrywą)

2.Mniej ważne: uszczelke pod pokrywe od strony sprzegla (najlepiej sztuka lub dwie ale moze byc tez komplet)

 

UWAGA: Chodzi tu o MZ ETZ 250.

Błagam o szybkie odpowiedzi.

Z góry dzięki.

 

 

Zastanawiam sie tylko po co ci uszczelka.... :mrgreen: ja naprzykład składałem silnik bez, na silikon i nie mam żadnych wycieków..no chyba że ma tak zamsakrowane powierzchnie dekli że silikon tego nie chce uszcelnic:)A jesli ci tak bardzo ptrzebna to możesz sobie ja samemu skołowac wysatrczy odpowiedni materiał..jakś dsektórka i ognia....bierzesz dekiel przykładasz dekturke i lekko naprzydkład kluczem pukasz sobie w dekturke...pod wpływem tych czynności wycina sie uszcelkaa na koniec moze poprawic naprzykład żyletka czy nozyczkami w zależosci czy powstały jakieś niedoróbki....

 

pozdrawiam

 

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie uszczelka kosztuje tyle co sylikon chyba, wiec nie ma zbytniej róznicy, a sylikon jest jednorazowy, tzn. do następnego ściągnięcia pokrywy, więc lepiej chyba kupić uszczelke, która posłuży dłużej? :)

ale calej tubki nie wyciskasz :) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...