Skocz do zawartości

Bmw K 100


Rekomendowane odpowiedzi

... w czym masz problem opisz jakoś tak dokładniej , skąd to źęźenie dobiega z której części silnika , ile masz przebiegu , co regulowałeś ?... BMW serii k 75/100/1100 maja takie objawy nawet przy normalnej pracy...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dziwnych dzwięków,to po rozruchu w tyle silnika puka,przy dodaniu gazu cichnie.mam wrażenie jakby może koła zębate,[podobnie jak w starych kawasaki hałasował kosz sprzęgłowy].gdybam ,może wymaga gruntownej regulacji.Zapomniałem dodać ,że CEGŁA ma 150tyś przebiegu.Po rozgrzaniu pracuje bez zarzutu i ma dobre osiągi. Nadmienię,że mieszkam w Gdańsku,i nie znam nikogo kto mógł by pomóc. Wrazie czego mam drugi silnik o przebiegu 33 tyś mil.Nie wiem tylko ,czy wymiana go mnie nie przerośnie :banghead:.Dziekuję wszystkim za interesowanie i oczywiście za cenne rady.Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :buttrock: do Gdańska to ja mam 35 km więc problemu nie widzę co do trzepotania w silniku , ten objaw to typowy dźwięk z zespołu tarczy sprzęgła ,całkowicie normalny w tym sprzęcie tak jak hałaśliwa pompa paliwa przy połowie benzyny w zbiorniku, ...a przebieg 150 tys to dobrze dotarty silnik bez problemu zrobi 400 tys i jeszcze będzie żył bez grzebania ... piknij do mnie na gg 5480695 , zgadamy się podjadę i posłucham...póki co sam ogarniam ten sprzęt więc problemu nie widzę...a silnik mam blźniaczy ( no mniej ma o jeden gar - ale taki wolę)

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :buttrock: do Gdańska to ja mam 35 km więc problemu nie widzę co do trzepotania w silniku , ten objaw to typowy dźwięk z zespołu tarczy sprzęgła ,całkowicie normalny w tym sprzęcie tak jak hałaśliwa pompa paliwa przy połowie benzyny w zbiorniku, ...a przebieg 150 tys to dobrze dotarty silnik bez problemu zrobi 400 tys i jeszcze będzie żył bez grzebania ... piknij do mnie na gg 5480695 , zgadamy się podjadę i posłucham...póki co sam ogarniam ten sprzęt więc problemu nie widzę...a silnik mam blźniaczy ( no mniej ma o jeden gar - ale taki wolę)

 

 

Chwilowo kontakt ze mną przez gg jest niemożliwy, podaj nr tel to się jakoś umówimy. W razie co to mój nr 889749488.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest napisane że po uruchomieniu trzeba moto rozgrzać delikatnie jak z kobietą to nie japoński przecinak że po starcie można gazować do czerwonej kreski .Moja "Laleczka" ma przebiegu 80 tyś i gdy jest zimna po dodaniu gazu coś się tam odzywa więc rozgrzewam moto,a głośny hałas wydobywa się z kosza tzw "nebenwellendefekt" ponieważ zastosowano połączenie dwóch metali.A przy takim przebiegu 150 tyś może być to. Po odkręceniu bocznej kapy można zobaczyć ten kosz jest on połączony z zębatką na nitach które się wyrabiają pierwsze wersje miały łączenie na 6 nitach a nowsze 12 ale te kosze są od K1200 bo w takowy się już zaopatrzyłem .Może hałasować też altek na łączeniu napędu ma gumowe odboje które się wyrabiają.

Pozdro :crossy:Jeśli masz pytanka to chętnie odpowiem. Edytowane przez LATAJĄCY NA CEGLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...