Skocz do zawartości

Kwasaki Er 5 Problem:(


Rekomendowane odpowiedzi

No to Ty cos robisz zle. Stukales gumowym mlotkiem?

 

ja nawet napier.. gumowym mlotkiem i nic.. nie mam pojecia co trzyma:(

Pozdrawiam

Może skorzystaj z serwisu motocyklowego, bo sądząc po tym co piszesz, to nie wiem czy herbatę potrafisz zaparzyć.

ja tu oczekuje na normalne odpowiedzi a nie na cwaniakowanie cwaniakowac to mozesz z kolegami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nowy jestem dlatego;p to tak to jest ER-ka z 2000R i tłuką mi zawory i chce zobaczyc pod pokrywe czy sa dobre przerwy ale nie moge zdjac pokrywy zaworowej bo cos mi trzyma tą pokrywe nie mam pojecia co;/ sruby odkrecilem wyszystkie i lipa nie chce zejsc;/

 

Dlatego napisałem abyś znalazł serwisówkę do tego motocykla.

Jak bez niej chcesz regulować luzy zaworowe jeżeli nie potrafisz zdemontować pokrywy?

Dostałeś kilka podpowiedzi ale dalej upierasz się aby ktoś przy pomocy internetu naprawił Ci motocykl.

Na domiar złego zaczynasz pyskować.

Kolega suzukigt80 napisał dokładnie co masz zrobić.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nowy jestem dlatego;p to tak to jest ER-ka z 2000R i tłuką mi zawory i chce zobaczyc pod pokrywe czy sa dobre przerwy ale nie moge zdjac pokrywy zaworowej bo cos mi trzyma tą pokrywe nie mam pojecia co;/ sruby odkrecilem wyszystkie i lipa nie chce zejsc;/

 

Dlatego napisałem abyś znalazł serwisówkę do tego motocykla.

Jak bez niej chcesz regulować luzy zaworowe jeżeli nie potrafisz zdemontować pokrywy?

Dostałeś kilka podpowiedzi ale dalej upierasz się aby ktoś przy pomocy internetu naprawił Ci motocykl.

Na domiar złego zaczynasz pyskować.

Kolega suzukigt80 napisał dokładnie co masz zrobić.

nie sory chlopaki moj bład troche zdenerwowany bylem;/ sory zdjalem i bylo to ze jakies czuby przykleili ja chyba na farbe czy coś... Pozdrawiam i przepraszam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...