Skocz do zawartości

Mercedes 410 Czy Volkswagen Lt?


Lukasz89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Na wiosne startuje ze swoja dzialalnoscia, potrzebuje dostawczaka ktory w miare malo pali, jest nie do zajechania i na ktorego mozna władować 4 tony i jakos sie toczyc.

Mam na auto 13000zł.

Poczatkowy wybor padł na Mercedesa 410, z opinii znajomych wiem ze auto jest swietne, mocne i wytrzymale lecz w sumie to dosc ciezko bedzie znalezc cos w tym przedziale cenowym.

O LT nie wiem nic poza tym ze mechanicznie tez jest raczej bardzo dobrym autem, koniecznie musi byc na bliźniaku.

 

Za czym sie rozgladac? Co wybrac? Mam prawo jazdy kat.C wiec jakas mniejsza ciezarowka tez wchodzi w gre pod warunkiem ze nie chochluje nie wiadomo jakich ilosci ropy...

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie w świecie kierowców. Masz Iveco, nie pojedziesz za daleko.

W Iveco buda dość szybko gnije i silniki są bardzo czułe na przegrzanie. Ale jak by się trafił jakiś dobry,niezajechany to warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

Hi.

 

Jezeli chcesz cos niezawodnego i wyprobowanego to moze

cos z tej polki.

 

Ja powiedzial bym VW-LT 45 :lalag: niezawodny ze stajni VOLKSWAGENA albo jak wspomniales Mercedes-Benz 410 :lalag:

 

Natomiast o wiekszej ladownosci (7.5T) to MAN 8.180 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Chcąc ładować 4 tony to tylko ciężarówka bo jak wszyscy wiemy posiadając kategorię B można prowadzić samochody o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) 3,5 tony. A jeżli chodzi o ciężarówki to tak jak pisał Gienek ST Man 8.180 albo mercedes 814 samochód praktycznie niezniszczalny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...