Skocz do zawartości

jest możliwośc dorobienia crash padów do MT01


maciej MT01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest możliwośc dorobienia crash padów do MT01,na rame wzorowane na SATO RACING z teflonu i na silnik teflon+mocowanie aluminium tak jak oryginał,czy ktoś z kolegów by na takie reflektował? zbieram zapisy i mój kumpel bedzie to dorabiał,cena będzie napewno duzo niższa niż oryginał,a wykonanie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientacyjną cene będe miał w przyszłym tygodniu,wtedy mój człowiek zrobi pierwszy komplet na wzór moich oryginałów i to wyceni,a jeżeli ktoś by chciał coś dorobic z alu,teflonu czy innych materiałów to możemy sie dogadac,wystarczy rysunek i wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientacyjną cene będe miał w przyszłym tygodniu,wtedy mój człowiek zrobi pierwszy komplet na wzór moich oryginałów i to wyceni,a jeżeli ktoś by chciał coś dorobic z alu,teflonu czy innych materiałów to możemy sie dogadac,wystarczy rysunek i wymiary

jeśli nie zrobiło by Ci to problemu to zrobił byś kilka fotek tych dorabianych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich i naszego nowego kompana :clap: a więc tak jutro postaram sie wrzucic fotki jak te crash pady będą wyglądały,a musicie byc koledzy cierpliwi bo mój majster jest troche zawalony robotą i mamy małe opużnienia ale tak jak obiecałem crash pady będą napewno :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Thobeta... proszę bardzo:

Tutaj odnośnik znajdują się końcówki moich wydechów.

 

A w temacie wyżej ciekawe rysunki podnóżek pasażera ja bym chciał znaleźć takie rysunki jak zrobić centralny podnóżek do moto.

MOTOCYKLE SĄ JAK WÓDKA,PRAWDZIWA JAZDA ZACZYNA SIE OD LITRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja też chciałbym sie pochwalic swoimi świeżo zrobionymi końcówkami wydechów a,la akrapy :buttrock: , fotki są na końcu galeri,co do moto to wygląda już bardziej tłusto niż w tej galeri :icon_mrgreen: a oto link http://bikepics.com/members/maciej82/05mt01/ prosze oceniac i komentowac :notworthy:

 

 

Super końcówki , a co z tymi crash padami dorabianymi do MT ,czy coś drgneło w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja też chciałbym sie pochwalic swoimi świeżo zrobionymi końcówkami wydechów a,la akrapy :buttrock: , fotki są na końcu galeri,co do moto to wygląda już bardziej tłusto niż w tej galeri :icon_mrgreen: a oto link http://bikepics.com/...aciej82/05mt01/ prosze oceniac i komentowac :notworthy:

 

 

Super końcówki , a co z tymi crash padami dorabianymi do MT ,czy coś drgneło w tej sprawie ?

 

Przyłączam się do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,odnośnie crash padów tokarz zabrał moje na wzór i rzeżbi nieststy jego terminy są długawe ale zrobi napewno,robi teraz zestaw crash padów na silnik i rame i komplet końcówek na wydechy takich jak te moje dorobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,odnośnie crash padów tokarz zabrał moje na wzór i rzeżbi nieststy jego terminy są długawe ale zrobi napewno,robi teraz zestaw crash padów na silnik i rame i komplet końcówek na wydechy takich jak te moje dorobione

Jak by co to ja ustawiam się pierwsz w kolejce po te crash pady i jeśli końcówki będą w przystępnej cenie to także jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze końcówki wydechu wstępnie zarezerwował thobeta ,ale myśle że nie będzie prob lemu z jeszcze jednym kompletem,końcówki będą kosztowac ok 500zł jeżeli mają byc tych wymiarów co moje bo to ładny kawal aluminium i dużo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...