Skocz do zawartości

Rumunia-Bułgaria


ostell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wygląda z opłatami za moto w Rumunii, ile kosztują (kosztowały rok temu) Rowiniety i czy nie ma problemu z ich zakupem. Z tego co doczytałem, to obowiązują na wszystkie drogi i wszystkie pojazdy.

Viniety na Rumunię są dostępne na każdej granicy i nie których stacjach paliw cen motocyklowych nie znam ale na tira doba to 12 euro.4 leje =1 euro.No i niema już naklejek tylko wydruk komputerowy

Edytowane przez andrev66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda z opłatami za moto w Rumunii, ile kosztują (kosztowały rok temu) Rowiniety i czy nie ma problemu z ich zakupem. Z tego co doczytałem, to obowiązują na wszystkie drogi i wszystkie pojazdy.

 

motocykle wciąż zero.

Płacisz tylko za most w Ruse (chyba 6 euro ale nie ejstem pewien) za prom w Vidin ale już nie do końca jest jasne jak wyglada opłata za most na Dunaju i autostradę za Bukaresztem na Konstancę (1x zapłaciłem a raz zostałem puszczony za free). W kazdym razie Rowinieta niepotrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Constance odcinek płatny ale chyba tylko dla samochodów, bo motocyklem puscili mnie za free, odcinek z tego co pamietam 113 km prostej bez ani jednego zakrętu drogi o niezłej nawierzchni, strasznie nudno, przy drodze rosna jednak winogrona i arbuzy więc jest szansa na darmowe sniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Constance odcinek płatny ale chyba tylko dla samochodów, bo motocyklem puscili mnie za free, odcinek z tego co pamietam 113 km prostej bez ani jednego zakrętu drogi o niezłej nawierzchni, strasznie nudno, przy drodze rosna jednak winogrona i arbuzy więc jest szansa na darmowe sniadanie.

 

no własnie o tym kawałku pisałem - raz skasowali a raz puscili :)

autem zawsze kasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Constance odcinek płatny ale chyba tylko dla samochodów, bo motocyklem puscili mnie za free, odcinek z tego co pamietam 113 km prostej bez ani jednego zakrętu drogi o niezłej nawierzchni, strasznie nudno, przy drodze rosna jednak winogrona i arbuzy więc jest szansa na darmowe sniadanie.

 

Tylko trzeba mieć zapewnioną drogę ewakuacyjną i być przygotowanym do szybkiego odwrotu.

Mnie kiedyś ( dawno ) goniły dwa psy i facet na komarku, znaczy, na motorowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :notworthy:

czytałem wcześniejsze tematy, ale nie chodzi mi o wino, ludzi, czytanie jak ktoś wypoczywał itd, tylko o konkrety tych, którzy już taką trasę zrobili i mogą coś polecić, doradzić...

 

Mam pytanie do Was, ponieważ zamierzamy pojechać do znajomych w tym roku 2011 do Sofii i chodzi mi konkretnie o plan jazdy, trasę-może ktoś ma już gotową i sprawdzoną (odpadają szutry i inne niespodzianki ze względu na rodzaj moto).

 

Pozdrawiam serdecznie :buttrock:

 

Ja planuję Bułgarię więc mam jakieś plany na podróż - załączam pliki, może się przydadzą. Plik z trasą nie wchodzi, podaj mi adres mailowy to ci prześlę.

trasa do Bułgarii.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...