Skocz do zawartości

Trzeba jakiegos "małego" cruisera


FhissT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Braciak mi sie najarał na zdawanie prawka i kupno motonga, ma 20 lat i zdognie z przepisami puki nie osiagnie 24 moze zrobic jedynie A2 (nie ma A1, jedynie B) i pytanie co z tej klasy pojemnościowej (myśle o 250ccm dla gościa ktory nigdy nie siedział na czyms takim jak motocykl) bedzie najlepsze...?

yadzka virago 250ccm

suzka gn 250ccm

a może kawasaki en 500 lub virago 535? (jakos boi sie takiej poj bo raz ponosił go simson 50ccm wiec ma chłopak respekt).

 

wybieramy sie na motobajzel w maju do łodzi i tam sie porozgladamy troche, moze cos sie zakupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciak mi sie najarał na zdawanie prawka i kupno motonga, ma 20 lat i zdognie z przepisami puki nie osiagnie 24 moze zrobic jedynie A2 (nie ma A1, jedynie B)

:banghead: :banghead:

poczytaj może jeszcze troszkę zanim znowu napiszesz jakiś farmazony :bigrazz:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żesz kurna co za mądrale! jeden i drugi! dwa forumowe gryzypiory! wszędzie swoej 3 grosze, a jsz to przechodzi juz każdego... zamiast sie wywyższać napiałbyś że przepisy wchodzą od 2013 roku i tyle... ale to nie w twoim stylu.

 

pytam o motocykle a wy mi tu z czym innym, to nie moja brocha czy kat A jest od 24 czy 18 lat, szczerze to je*ie mnie to! w temacie pytałem o co innego...

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250ccm w czopku dla dorosłego człowieka to ciut mało, ale jeśli już koniecznie to szukałbym motocykla popularnego, taniego - AFAIK raczej gn niż xv. natomiast przy osiągach, jakie mają takie toczydełka, raczej proponowałbym 500-600, z tym samym założeniem: tanio, i tu chyba nic wiele lepszego niż en się nie trafi

a jak się po sezonie chłopak zdecyduje, że będzie dalej jeździł, to poszuka większego. tak czy siak wydatek niewielki, ryzyko straty też. a chopperek tej pojemności nie rakieta, na kółku go nie przewiezie

 

BTW: zmiany w przepisach jeszcze nie obowiązują, to raz. na a2 nie ma mowy o 250ccm, to dwa

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzięki za odpowiedz... ja dla brata mówię to samo.

z głową podejdzie to ogarnie, a przepisy przepisami niech on sie martwi i najlepiej nie zwleka z prawkiem, bo jak doświadczenie uczy, każda zmiana jest na gorzej z punktu widzenia kursanta... pozdro!

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago 535 ok 7-8 k PLN a mozna i taniej... ;)

 

 

Ile brachol ma wzrostu ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...