Skocz do zawartości

co wy na to ?? fotki z treningu, polecam


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Dominika. Jak mozecie to zróbcie kilka skoków. Ja z kolesiami dogadałem sie i w 6 osób robilismy i takie sobie własny tor z 3 chopkami tylko ze 2 to były takie ze wystarczyło jes tylko prawić a jedną sami nasypaliśmy. Tak nam wyszło ze każdy skok wymaga innej terchniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak : u nas w Krosnie enduro od zawsze traktuje sie na amatorskim poziomie, na luzie jako zabawa, co sobote o godzinie 10 na cpn ie zbiorka kawka i do lasu :D teraz nawet jest o wiele gorzej bo ekipa sie nam rozpada, kazdy zaczyna motorem na ulicy jezdzic i w lessie bylismy 2 razy w tym sezonie ;) ;) ja w zawodach sam reprezentuje KROSNO, sa to moje 1 kroki w enduro, niemamy toru crossowego, niemamy nic, mamy klub motocyklowy i od kad sie do niego zapisalem to non stop mowie az do znudzenia o torze, moze cos bedzie ale zobaczymy, watpie :D obok mojego domu jest jakas mala laka, wbilem kilka tyczek i oram ja w te i wewte, lepsza taka jazda niz zadna, niestety niema u nas warunkow zebym dobrze jezdzil :) najgorsze to to ze nawet mojemu tacie nie chce sie zawiezc mnie na tor oddalony 60km od naszego miasta gdzie jest jedyny tor, maly prywatny ale jest, kolegow, jak bym takie cos mial pod domem to napewno bym duzo lepiej jezdzil szkolac technike itd, a tak: w lesie techniki sie nie naucze, co z tego ze na zawodach jak jest bagno czy cos to zawsze je objade a inni beda czekac jak na probie nie jade tak dobrze jak bym chcial, teraz zaczynam na tej lace i duzo mi to dalo, naprawde, lepiej wchodze w zakrety itd, jezdze czesciej, ale tor to podstawa, w lecie moze wybiore sie na jakas szkolke enduro lub motocrossu. Zeby ojsc do czegos trzeba trenowac bardzo duzo, a w krosnie niestety niema do tego warunkow :D ale wg mnie nie idzie mi najgorzej jak na te nasze krosnienskie warunki :D mam nadzieje ze w przyszlosci zbuduja nam jakis tor, bo samemu budowac to nie taka prosta sprawa, trzeba miec pole, dobre checi i pieniadze, niestety dobre checi w krosnie tylko ja mam a pieniedzy niemam ;), sam niczego nie zrobie :D taka przykra prawda ;) ale na zawodach daje z siebie wszystko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samemu budowac to nie taka prosta sprawa, trzeba miec pole, dobre checi i pieniadze

Najważniejsza jest łąka na której masz pozwolenie, że możesz coś zrobić. My zrobiliśmy na dziko i dlatego jak chceliśmy wynająć spyachacz, żeby nam wszystko zrobił to koleś chciał 10 zł od godziny rozboty a wszystkto zrobił by 2 godzinki czyli jak nas jest 8 to wychodzi po 25zł :D , ale najwżniejsze jest pozwolenie i dlatego ze spychem nie wyszło. Ale kombinujemy dalej tylko, że my mamy łatwiej bo jest wiele takich miejsc gdzie wystraczy wyznaczyc trase i 2 dni zrozjeżdzić w kilka motocykli. Po kilku jazdzach i poprawkach łaopatami maymy całkiem fajny tor - nie jest moze profesjonalny lae do smigania może być. Może niedługo wrzuce fotki naszj trasy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...