Skocz do zawartości

ślepa pipa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy wiedzą że parę lat temu miałem wypadek, kiedy w Mrągowie stałem sobie przed skrzyżowaniem, bo miałem czerwone światło, w tył motocykla dostałem strzał od Passata. W moim przypadku motocykl pofrunął do przodu, a ja wystrzeliłem do góry, a upadając wybiłem kaskiem szybę w samochodzie, zmasakrowałem maskę, urwałem zderzak. Wstałem z ziemi, podszedłem do kierowcy bo chciałem mu za*eb...., i wtedy dopiero obudziłem się w szpitalu.

Sprawca był już po zeznaniach i powiedział że specjalnie stanąłem na środku pasa ruchu, a nie przy krawędzi. Dostał 300zł mandatu i jakieś punkty karne. Ja przeleżałem sobie dwa dni na obserwacji, przy czym mnie wypuścili. Z ubezpieczalni naprawiłem motocykl i więcej do Mrągowa nie pojechałem, bo się jakoś boję.

 

Yuby jak chcesz możemy podjechać kiedyś do Mrągowa i wpier*** wszystkim kierowcom passatów jakich spotkamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z kolei miał mniej szczęścia.

KLIK

 

 

Nie wiem Monter co chciales udowodnic tym nagraniem :icon_rolleyes: ze wsrod motocyklistow tez jest pelno idiotow. To to kazdy z nas wie.

 

Pipa to gość na moto. Powinien od razu skopać ta babkę.

 

Za co ma ja bic, za to ze urodzila sie od razu z defektem mozgu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlatego ja jestem za rygorystycznymi badaniami co 10 lat, byłoby 10 razy mniej wypadków...

Inaczej byś zaśpiewał jakbyś ich nie przeszedł. :icon_razz:

 

Mam nieco inny pomysł, badania psycho motoryczne powinny być obowiązkowe np. po 60 roku życia.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...