Skocz do zawartości

SEAT IBIZA IV (2001-2008)


milosz-RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę kupić żonie jakieś małe autko w cenie ok 15 tys. Trafiłem w necie na seata ibizę IV, niestety nie mam zbytniego doświadczenia z tymi samochodami. Jak się to sprawuje, czy jest to coś awaryjne? Stylistyka bardzo ładna, rocznik w miarę świeży i nie zbyt drogie? Macie zdanie na ten temat?

 

Silnik raczej diesla, znalazłem 3 typy 1,4 SDI, 1,9 SDI i 1,9 TDi, który wybrać? Bo benzynowy 1,2 do mnie nie przemawia.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś...polecasz Forda koledze z forum dla kobiety a sam szukasz Seata....

Tylko i wyłącznie Tdi, zadnych Sdi.A sam w sobie Seat to jak VW.Znjadzies zodbry egzemplarz to będzie służył.Obowiązują go typowe przypadłości VW.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli diesla to 1.9 TDI a najlepiej to TDI, te silniki sa w miare niezawodne.

 

P.S.

Ale to niezly jestes kolo innym gowno polecasz a sam sobie szukasz dobrego auta :icon_rolleyes:

 

Mam inne zdanie co do fordów, nie uważam żebym polecał gówno. A szukam seata dla żony bo jest mały, a na taki sie uparła, sam jeżdżę mondeo sporo i nie narzekam.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użytkuje takie auto, jestem z niego bardzo zadowolony, 1,9 tdi 101KM i silnik dobrze radzi sobie z tym autem, mam go dwa lata i nigdy mnie nie zawiódł, były tak jakies usterki po drodze ale nic poważnego, zawsze sam naprawiałem (wycieraczki, szyba) a częsci do tego tanie :), o 1,4 tdi zapomnij podobno uciazliwe w naprawach, ja jeździłem w tym roku do chorwacji 3000 km i super sie jechało, czworo pasażerów bagazy po dach i z prędkościa 130-140 spalanie wyniosło 5,5l, przy zakupie pompowtryska warto wcześniej podpiać kompa i zrobić diagnostyke i niech sprawdzą turbine bo to po wtryskach lubi padać, ale jak trafisz zadbany egzemplarz to będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...