Skocz do zawartości

Kawasaki ZX10R - 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna "przejażdżka" - powiedz mi na jakich zasadach wypożyczyliżcie tą maszynę i co musieliście zrobić by dostać to cacuszko :)

 

W Niemczech - nie wiem czy wszystkie salony - ale jest tak, że jak wchodzi jakiś nowy model to przyszły nabywca może go wypróbować i salpny mają po modelu na jazdy testowe. Oczywiście dla Polaków nie chcą wypożyczać bo boja się że zginie, ale akurat w salonie Kawasaki już nas znają, robimy tam czasami zakupy i wystarczyło tylko, że spisał dane z dowodu osobistego i zostawilismy jeden nasz motor z kluczykiem i dokumentami ( takie małe albo bardzo małe zabezpieczenie TL 1000S) No i moglismy zrobić 100km w ciągu 2 godz.

 

W salonie Yamahy było gorzej - trzeba było wysłać znajomego Niemca- ale tam dali tylko 15km.

 

Oczywiście jazdy darmowe, w kawasaki tylko należy napełnić po zwrocie bak.

 

A wypożyczenie na cały dzień Kawasaki ZX10R kosztuje 112 Euro, (poniedziałek-czwartek) w weekend drożej

i mozna zrobić w tej cenie 300km a za każdy następny km trzeba dopłacić 49 centów

 

 

Co do tłumika w ZX-ie to faktycznie psuje fajny wygląd motoru no i ten licznik , do obrotów trzeba się przyzwyczaić.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj będąc w stolicy widziałem dwie lub trzy(ta ostatnia z daleka i nie jestem pewien) najnowsze R1 AD 2004.

Dlamnie bomba! To jest mój wymarzony motocykl i musze go w ciągu najbliższych dwóch lat posiąść!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ciekawe kiedy w Polsce sprzeda ła sie pierwsza ZX10R? Podejżewam, że już znalazła jakiegoś bogatego opiekuna

Witam.

Wprawdzie nie jestem fanatykiem sportów ale kumpel pomyka takim motorkiem - cały w czarnym kolorze i musze przyznać, że wygląda "zbójecko". Co do kopa jaki ma ten sprzęt to z jego relacji wynika, że wszystko co miał poprzednio wymięka a jeździl na przykład najnowszą RR. Jak kogoś rajcują takie sprzęty to na pewno może to być motocykl marzenie. Tylko ta cena...

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja obecnie jestem w USA(troche sie nie udzielalem ale nie mialem albo czasu albo dostepu do netu) i powiem wam ze tutaj jest prawdziwy raj dla motocyklistow.

Takie sprzety jak ZX10 czy najnowsza R1 to wcale nie jest jakas nieziemsko droga zabawka dla ludzi ktorzy nie maja co robic z kasa.

Widac te maszynki na ulicach i to stosunkowo czesto. Fakt ze najwiecej jest wszelkiej masci HD i podobnych lae plastikow tez jest sporo.

 

Dla przykladu jak mnie pamiec nie myli w Polsce przed wyjazdem nowa R1 kosztowala ok.64 000zl albo wiecej(nie pamietam) tutaj z podatkiem i rejestracja(bez ubezpieczenia) kosztuje 11 000$ z malym ogonkiem!!!!!!!!

Oczywiscie mowie o cenie salonowej, a z niej mozna czesto stargowac kilka setek(niektorzy mowia ze nawet do 10%). Do tego doliczcie sobie atrakcyjne oprocentowanie przy zakupie na raty(przy ratach do 3ech lat to jest 3.9% a przy ratach na 5 lat to jest 6.9 albo 5.9 nie pamietam).

Przy tutejszych zarobkach nie jest to wcale ydatek bardzo ekskluzywny...

Jesli wplacic przy zakupie 1000$ i reszte wziac na splaty np. na 5 lat to raty wychodza po ok.200$miesiecznie a pracujac(fakt ze baaaaardzo ciezko) nawet na bdowie tyle mozna zarobic w dwa dni a niektorzy nawet w jeden(czesto pracuje sie tu po 14-15godzin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć' date=' że w USA wszystkie modele ZX10R wysprzedały się w jakiś miesiąc i teraz trzeba w tym kraju czekać do począku 2005 roku, na drugą partię.. maszyna MASAKRA :-)

 

)[/quote']

dziwne ze w indianapolis ( gdzie przebywam) jest pare zx10r w salonie :roll: i w dodatku przecenione :lol: jak wszystko o tej porze :buttrock:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer znalazles moze gdzies jakies zrodlo w miare atrakcyjnych cenowo szlifierek? Moga byc lekko wytarzane...

Ja troche sie rozgladalem i ciezko jest w normalnych gazetkach ogloszeniowych czy w zasobach tych szumnie oglaszajacych sie firm ktore handluja powypadkowymi sprzetami kupic cos naprawde fajnego w atrakcyjnej cenie.

Niektorzy wala ceny wrecz z kosmosu ale zdazylo mi sie znalezc ogloszenia taie jak np. R1 z 2002 bez jednej ryski w stanie igla, nie bita za 3500$ lub najlepsza oferta(czyli nawet potargowac sie mozna) tylko ze daleko i teraz zastanawiam sie czy w takie gloszenia wierzyc czy takie super okazje od razu sobie odpuscic!?

 

Daj znac jak mozesz mi podpowiedziec jak kupic i gdzie tutaj jakas uzywke. Juz mnie tak cisnie na jazde ze powoli nie wytrzymuje i zaczynam powaznie myslec zeby kupic cos juz we wrzesniu i pojezdic tutaj troszke zanim wroce do Polski(oczywiscie razem z maszynka...choc kto wie moze juz tu zostane...:buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze w indianapolis ( gdzie przebywam) jest pare zx10r w salonie i w dodatku przecenione jak wszystko o tej porze

 

Bo to są z pewnością egzemplarze testowe na wyprzedaży. O ile się nie mylę, to oficjalna prezentacja ZX10R dla prasy (z testem na torze itd.) miała miejsce właśnie w Indianapolis.

 

A to, że nie ma już w sprzedaży ZX10R w USA to oficjalna informacja z Kawasaki USA - najlepiej jak podejdziesz do tego salonu i się zapytasz, ale mi się wydaje, że to są testówki/demówki na wyprzedaży..

 

Możesz to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUE HUE ja ostatnio miałem przyjemność katować na jazdach próbnych salonowego GSX-Ra 750 '04.... Hmmm nie mam z czym porównać to coś jak R1 '03 (może odrobinkę słabiej) z hamulcami od yamahy Rossiego... kosmos... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...