Skocz do zawartości

FGR Midalu 2500cc V6


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że najmocniejszy będzue V-max, potem postawiło się Ducati, a Czesi wszystkich zagieli.

 

 

 

 

 

http://moto.pb.pl/2356612,56952,czesi-stwo...otocykl-galeria

 

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że najmocniejszy będzue V-max, potem postawiło się Ducati, a Czesi wszystkich zagieli.

 

 

 

 

 

http://moto.pb.pl/2356612,56952,czesi-stwo...otocykl-galeria

 

 

6 egzemplarzy rocznie, masa klientów :) Choć projekt ciekawy, wspierany przez ministerstwo przemysłu, u nas jedyny organ który by się zainteresował takim projektem jest Urząd Skarbowy :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy najmocniejszy, przecież to nie jest seryjna produkcja. Równie dobrze można go porównać z Dodge Tomahawk czy Y2K a wtedy Czesi stoją daleko w polu.

 

Jakby u Nas ministerstwo dało hajs to mielibyśmy taki motocykl że by ludzie na świecie się zabijali o niego. No ale po co Nam motocykl, przecież PL nie chce być na poziomie, lepiej trwać w średniowieczu. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy najmocniejszy, przecież to nie jest seryjna produkcja. Równie dobrze można go porównać z Dodge Tomahawk czy Y2K a wtedy Czesi stoją daleko w polu.

 

Jakby u Nas ministerstwo dało hajs to mielibyśmy taki motocykl że by ludzie na świecie się zabijali o niego. No ale po co Nam motocykl, przecież PL nie chce być na poziomie, lepiej trwać w średniowieczu. :banghead:

 

A no, ja chcialem swojego czasu Y2K, ale firma cos sciemnia z zucyciem paliwa. Na necie tez nic znalesc nie mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, u nas jest "jakby dali" a czesi mają i możemy się tylko oblizywać z zazdrości.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rAB5wAMoemA&feature=related

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy "nejvetsi"? Największy? to się chyba mylą, mój idol ma 8200ccm i na prawdę istnieję. I robiony seryjnie. I mocą też sporo przewyższa tą ich Jawkę. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" No właśnie, u nas jest "jakby dali" a czesi mają i możemy się tylko oblizywać z zazdrości.

http://www.youtube.com/watch?v=rAB5wAMoemA&feature=related "

 

Poniżej - nie czytać w razie zbyt dużej podatności na sugestie .

 

Sami ku*wa jesteście sobie winni , ile ja sie ku*wa nasłucham "Paaaniee , ale co to takie drogie , takie małe gówno !?" A najlepiej "sprzedaje" sie najtańszy badziew (towar lub scenariusz) , do tego mozna dawac 100lat gwarancji bo nikt sie ku*wa nie pofatyguje żeby z niej skorzystać . Lepiej dupe objebać w najblizszym otoczeniu lub w necie . I tak wszyscy o "chu**wej jakości " zaponą po roku , ba , po paru miesiącach.

Kasy nikt na nic nie ma , a jak chce podjechac do klienta to pół godziny miejsca na parkingu szukam taki samochodami zaje**ny !

Zasadniczym minusem relacji międzyludzkich wewnątrz Polski jest to , że jak ktoś sie z kimś tak lubi , ze niemal fiuta mu liże , to nie ma merytorycznych wymagań wewnątrz takiego układu . "A franek co sie bedziesz pierdolił , ktoś inny to zrobi , zapłaci , poprawi" Znamy sie , lubimy sie , mamy wyj**ane na wszystko . Tylko ku*wa jest taki moment że robi sie problem , bo jeden miał za bardzo wyj**ane , i wyjebka sięgnęła "kolegi" . I juz nie a kolegów . W polityce mamy wtedy "aferę" , w zyciu - ktoś idzie sie najebać i znów tworzy sie układ małomerytoryczny .

W tej małomerytoryczności absolutnie nie ma miejsca na dbanie o potrzeby wyzsze niz wycieczka do roboty a po robocie do biedronki . Więc kasy na polskie rozpierdalające cały świat V666 "milion litrów" tez nie będzie .

To tak ogólnikowo o show zwanym POLSKA

Przypadek szczególny - chu*owy dzień w firmie :icon_mrgreen: :flesje:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...