Skocz do zawartości

Bandit nie odpala.


Barfi84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj wymieniłem w moim bandita600 01r świece i chciałem się zabrać za wy miane oleju odpalić moto i je trochę rozgrzać wciskam starter a tu lipa słychać tylko taki odgłos trrrrrrrrrrrrr.... który wychodzi z takiego pierdolnika obok aku niestety nie próbowałem czy moto odpala przed wymianą świec więc nie wiem czy coś z knociłem podczas wymiany świec. Ale zastanawia mnie co mogłem z knocić jak by coś było z świecami to by moto kręciło ale nie odpalało a tam nic tylko słychać taki dźwięk trrrrrrrrrrr. Dodam że tydzień temu jeździłem i nic się nie działo .

 

I teraz pytanie co może być przyczyną takiego czegoś

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładuj akumulator lub go wymień jak juz po ładowaniu powtórzy się sytuacja.Zapewne nie doładowywałeś aku po sezonie?

.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładuj akumulator lub go wymień jak juz po ładowaniu powtórzy się sytuacja.Zapewne nie doładowywałeś aku po sezonie?

.

 

no ale tydzień temu jeździłem i nie było problemu dodam że ładowałem już aku i po jakiś 5 min zapaliła sie zielona lampka na prostowniku oznaczająca że aku jest naładowane no chyba że aku padło na amen

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam AKU, ale jak masz jakiegoś ziomka to pożycz od niego sprawne aku i będziesz miał pewność.

 

pzdr

zastanawia mnie czy jak bym podłączył kablami od auta czy się coś może stać czy lepiej nie ryzykować

 

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalić to odpalisz, ale możesz też wiele się może stać. Kiedyś paliłem moto (stare czasy) z auta - teraz już tego nie robię bo się dowiedziałem co może się podziać z instalacją/przekażnikami/ECU - nie jestem elektrykiem, ale kiedyś była dyskusja na FM na temat palenia moto z auta.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalić to odpalisz, ale możesz też wiele się może stać. Kiedyś paliłem moto (stare czasy) z auta - teraz już tego nie robię bo się dowiedziałem co może się podziać z instalacją/przekażnikami/ECU - nie jestem elektrykiem, ale kiedyś była dyskusja na FM na temat palenia moto z auta.

 

pzdr

?

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj wymieniłem w moim bandita600 01r świece i chciałem się zabrać za wy miane oleju odpalić moto i je trochę rozgrzać wciskam starter a tu lipa słychać tylko taki odgłos trrrrrrrrrrrrr.... który wychodzi z takiego pierdolnika obok aku niestety nie próbowałem czy moto odpala przed wymianą świec więc nie wiem czy coś z knociłem podczas wymiany świec. Ale zastanawia mnie co mogłem z knocić jak by coś było z świecami to by moto kręciło ale nie odpalało a tam nic tylko słychać taki dźwięk trrrrrrrrrrr. Dodam że tydzień temu jeździłem i nic się nie działo .

 

I teraz pytanie co może być przyczyną takiego czegoś

 

Pierdolnik sie obraził

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co może się stać to to, że posadzisz regulator jak nie odepniesz po odpaleniu.

Nie spotkałem się jeszcze z uszkodzeniami ECU czy też innych elementów elektronicznych przez podpięcie dodatkowego źródła zasilania.

...tak samo jak z uszkodzeniem elektroniki z podpiętym aku podczas spawania.

 

Chętnie wysłucham technicznej argumentacji jeśli ktoś się nie zgadza.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat. U mnie wystąpił problem bo tez nie odpala. sprawdzilem swiece i 3 padly, wiec kupilem nowe. Wyciagnalem aku. Wczoraj po jakis 4 tygodniach chcialem te swiece wkrecic. Wlozylem aku i nie mam pradu, bezpieczniki ok, aku naladowany. wiecie co moglo sie stac tak nagle ze nie ma pradu ?

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...