Skocz do zawartości

kupowanie części w USA,


bzq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

popieram w 100%.

 

Lepiej kupić nowy kask w sklepie na gwarancji 15-20% drożej, niż niewiadomo gdzie..

 

Hehe, widzę że bijesz do mnie :) Zdziwił byś się jak w PL rozpatrują gwarancję kasków :flesje: Motocykle też kupujesz nowe w salonie bo Ci dadzą gwarancje? Uwierz, że Twoje marudzenie nic nie daje :) Jest sporo chętnych co kupują nowe kaski nawet 700zł taniej jak w sklepie ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nieznam ale wydaje mi sie ze sie oplaca i to w ch oooj , bo jakos co chwile ktos cos odemnie chce , roznica kolosalna w cenach do kawasaki vn 750 czy kfx750 przy kapitalkach silnikow :rolleyes:

co do kaskow to juz wogole cena producenta a detaliczna to roznica rzedu 250%

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś ceny w "bliższych" sklepach z częściami? Np. CMSNL z Holandii. Z tego co widzę to katalogi na stronie mają ten same co BikeBandit, nie wiem jak ceny. A NL po pierwsze masz bliżej, po drugie - w EU.

http://cmsnl.com/

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195 dolców = około 575zł :icon_question:

 

Niektórzy chyba przesadzają z tymi próbami "zaoszczędzenia"... Rozumiem zaoszczędzić na czymś 5000 zł, można szukać za granicą.... no ale w niektórych przypadkach mija się to z celem. Jeśli Ci szkoda dać na część 500zł to może pora zmienić hobby? Kolega ostatnio wywalił horneta 2010r, panowie z hondy w PL zaśpiewali za nowy bak 4600zł brutto... myślisz że szukał w Chinach?

 

No to jak kolego ma na horneta 2010 to też musi mieć na to żeby sie nim rozbijać.

Ja porostu nie lubię przepłacać i jeśli coś w Polsce kosztuje 600 zł a w USA 300zł to zaoszczędzenie 300 to dla mnie dużo.

W Chinach też nie szukam...jak bym chciał coś od żółtej rączki to bym sobie kupił Son Syunga czy jak to sie zwie.

Jeśli chodzi o gwarancji to wydaje mi się że z ludzikami za Oceanu idzie się lepiej dogadać niż z dilerami w naszej kochanej Polsce

Aha i to nie jest hobby przynajmniej do mnie.

 

A sprawdzałeś ceny w "bliższych" sklepach z częściami? Np. CMSNL z Holandii. Z tego co widzę to katalogi na stronie mają ten same co BikeBandit, nie wiem jak ceny. A NL po pierwsze masz bliżej, po drugie - w EU.

http://cmsnl.com/

Dzięki sprawdziłem

Wygląda to tak, coś co kosztuje $100 u nich kosztuje 100 euro

Koszt przesyłki to jakieś 30 euro ( pi razy drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu porównywałem ceny w Polsce z cenami w Anglii i niekiedy opłacało się (wliczając w to przesyłkę) kupować w UK.Jeśli do tego masz, co w dzisiejszych czasach jest dość powszechne, kogoś znajomego na wyspach to może opłaca się zbadać temat.Zobacz angielskiego eBaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...