Skocz do zawartości

Oględziny motocykla przed zakupem fima lub osoba.


pablogal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Szukam osoby lub firmy która pomogła by mi w oględzinach motocykla, W tej chwili szukam kogoś w Gdańsku. Ja zupełnie na tym się nie znam. Ma w tej chwili upatrzone dwa modele na http://bikemaster.pl/ Jeżeli orientujecie się w cenach takich usługi będę wdzięczny za informację. Niestety w Googlach nie znalazłem nic konkretnego pod takim hasłem. Nie wiem też czy szukać firmy czy lepiej zwrócić się o pomoc do jakiegoś motocyklisty znającego się na rzeczy.

 

Za pomoc będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wziac rzeczoznawce. za ogledziny ciezarowki skasowal jakos 300PLN brutto. Za motocykl nie wiem ile moze wziac - trzeba zadzwonic i zapytac. Nie wiem tylko jak to pozniej prawnie wyglada jak sie kupi bubla, ktory mial byc OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w AutoŚwiecie był opis skuteczności jednej z takich firm rzeczoznawczych. Nie potrafili dobrze zdiagnozować BMW 3 więc nie wiem jak dadzą radę z motocyklem.

Osobiście nawiązałbym kontakt z jakimś sprawdzonym serwisem motocyklowym w danym mieście i dogadał się na przeprowadzenie oględzin za stosowną kasę.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest rzeczoznawca w Polsce to ja wiem tylko czy on prawnie odpowiada za swoja ocene ?

 

Kiedys mialem kontakt z jednym ktory ocenial pojazd gosciowi, ktorego ostro wyrolowano (byl to jakis cudzoziemiec, ktory praktycznie nie znal sie na tym co kupil). Gosc nabyl pojazd u handlarza pod Warszawa. Rocznik 2008. Okazalo sie ze polowa czesci byla przerzucona z egzemplarza 2001-2002.

Rzeczoznawca przyszedl i wszystko to co mu pokazano palcem ze jest nieoryginalne on uznal za nieoryginalne i wydal pismo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...