Skocz do zawartości

problem z radiem


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dolce vita

A przełącznik głośników w owiewce?

A co z nimi,no są pod łokietnikami pasażera.Jak one powinny działać?

Jeden jest od wolume a drugi nie wiem od czego,dzisiaj już nie sprawdzę.

Edytowane przez dolce vita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na owiewce, na dole koło stacyjki po lewej stronie powinieneś mieć dwa przełączniki : Acc (włącznik akcesoriów) i Speaker - to ten. PO prawej stronie są przełączniki od tempomatu i lightbar/postojówki.

 

Przełącznik Speaker powinien być 3- pozycyjny, ale nie pamiętam, jak dokładnie działa w nowszych rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dolce vita

Na owiewce, na dole koło stacyjki po lewej stronie powinieneś mieć dwa przełączniki : Acc (włącznik akcesoriów) i Speaker - to ten. PO prawej stronie są przełączniki od tempomatu i lightbar/postojówki.

 

Przełącznik Speaker powinien być 3- pozycyjny, ale nie pamiętam, jak dokładnie działa w nowszych rocznikach.

Niestety w żadnym z trzech położeń Speakera w różnych pozycjach Fadera przód nie działa.Du...pa blada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu zadzwoń do Jarka,on swoje radio uruchomił i twierdzi ,że jest specem ;)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić należy kostki od głośników, przewody i same głośniki no i sam przełącznik trybu pracy. Czy fader-balance jest analogowy czy cyfrowy?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dolce vita

Sprawdzić należy kostki od głośników, przewody i same głośniki no i sam przełącznik trybu pracy. Czy fader-balance jest analogowy czy cyfrowy?

Kurcze trudne pytanie.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale na wyświetlaczu radia gdy pogłaszam np.Fader lub Balance to przyrastają lub znikają poziome kreseczki.czy to analogowe czy cyfrowe?-naprawdę nie wiem.

Chyba powinienem uszczegółowić pytania.

1.Czy jest jakiś wyłącznik tylko przednich głośników? (no oczywiście oprócz Fader na prawo lub lewo)

2.Co trzeba zrobić aby sprawdzić podłączenia głośników z przodu? Co trzeba rozkręcić i gdzie?

Może to głupie pytania ale lepiej pytać niż błądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cyfrowe sterowanie. Co do reszty to nie pomogę bo nie używam HD, moze Qurim tu wbije to coś podpowie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby fizycznie sprawdzić podłącznie porzednich głośników musisz zdjąć przednią część owiewki.To tylko parę śrubek.Ale wątpię ,żeby się nagle dwa odpięły.Może spaliły?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dolce vita

Żeby fizycznie sprawdzić podłącznie porzednich głośników musisz zdjąć przednią część owiewki.To tylko parę śrubek.Ale wątpię ,żeby się nagle dwa odpięły.Może spaliły?

Nie chce mi si ę wierzyć ,że coś się odpięło lub spaliło w sytuacji gdy teraz grają dwa głośniki z tyłu a wcześniej grały tylko z przodu. ćzekam na dalsze sugestie forumowiczów. Cały czas mam nadzieję ,że jest jakaś funkcja odłączająca głośniki z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
W dniu 19.02.2013 o 13:43, endrjuking napisał:

Odświeżam temat.....mam problem z radiem ,elektrownia z 2007 roku.Problem pojawił sie po jakis dwóch miesiacach użytkowania,w czasie jazdy nagle brak dżwieku przez głośniki-słuchajac przez sluchawaki nigdy nie bylo i nadal nie ma problemu ,wszystko działa.Odruchowo wtedy zacząłem przełaczac w czasie jazdy w trybach pracy przełacznika spkr i radio zaskoczylo choc mógł być to przypadek,nie zwiazane z przełącznikem spkr.Jednak po pewnym czasie radio zowu sie wyłączało.Generalnie potem odpuszczałem ,przechodzilem na słuchawki.Pare razy jeszcze ten manewr w czasie jazdy sie powtarzał tj przestało grać przez głośniki,przełaczałem ileś tam krotnie spkr ,grało to znów przestawalo.Ale w koncu już to sie nie udawalo ,przez glośniki już ani razu nie załapało.

Wstepnie elektryk sprawdził mi przełacznik spkr,instalcje niby wszsysko jest dobrze ....I pytanie do Was Koledzy czy cos wiecie na ten temat?Problem leży w instalacji?radiu? Panowie "Ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie" :)

Witam, mam identyczny problem z elektrownią 2007. 

endrjuking rozwiązałeś ten temat?

Wiem że kilka lat minęło od dyskusji tutaj. Ale jak ktoś wie w czym może myć problem to proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...