Skocz do zawartości

wszyscy posiadacze MT-01 łączcie sie!


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie trochę z innej beczki: jaka jest prędkość max MT-01 ???

 

Wiem, wiem ... liczy się typ silnika, liczy się przyspieszenie, a nie vmax ..., i tak nie ma w Polsce gdzie pocisnąć na maxa ..., jak se chcesz latać 300/h to se kup Hayabuse ...

oczywiście to racja, ale moje pytanie ma inny sens. Otóż znając prędkość maksymalną pojazdu można odpowiednio dobierać prędkości do warunków jazdy. Wiadomo, że jazda pojazdem z maksymalną prędkością niszczy go dużo bardziej niż jazda z prędkością np 75% Vmax. Znając możliwości moto można odpowiednio dostosować prędkość podróżną bez zbytniego obciążania sprzęta ...

 

A już całkowicie poza moimi wywodami ..... ..... nie wierzę, że Was to nie interesuje :icon_mrgreen:

 

Jednym zdaniem: czy ktoś wyciskał już ze swego moto ostatnie poty i co z tego wyszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki: jaka jest prędkość max MT-01 ???

 

Wiem, wiem ... liczy się typ silnika, liczy się przyspieszenie, a nie vmax ..., i tak nie ma w Polsce gdzie pocisnąć na maxa ..., jak se chcesz latać 300/h to se kup Hayabuse ...

oczywiście to racja, ale moje pytanie ma inny sens. Otóż znając prędkość maksymalną pojazdu można odpowiednio dobierać prędkości do warunków jazdy. Wiadomo, że jazda pojazdem z maksymalną prędkością niszczy go dużo bardziej niż jazda z prędkością np 75% Vmax. Znając możliwości moto można odpowiednio dostosować prędkość podróżną bez zbytniego obciążania sprzęta ...

 

A już całkowicie poza moimi wywodami ..... ..... nie wierzę, że Was to nie interesuje :icon_mrgreen:

 

Jednym zdaniem: czy ktoś wyciskał już ze swego moto ostatnie poty i co z tego wyszło ?

 

Ja leciałem troszkę ponad 1,9 i nie wyglądało by było koniec ale nie było warunków. Za zimno a opony stare mam.

 

MTkowcy z regionu a może spotkamy się 21.05 na rajdzie kocich gór ? Co wy na to ?

ja jestem za.

 

Oleśnica, Wrocław i okolice pobudka :-)

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:) To ja wczoraj śmigałem. Drobna traska Wrocław - Milicz - Oleśnica - Wrocław

 

Hm,ja robiłem tą samą trase ale odwrotnie :bigrazz: szkoda,że nie udało sie stanąc,pogadac i pooglądac furki :buttrock:

 

Może w takim razie uda się nam w jakąś sobotę skrzyknąć. Mamy Wrocław, Oleśnicę, Rawicz ... w sumie to jedna okolica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...