Skocz do zawartości

[FOTORELACJA] MOTOWYPRAWA-EUROPA POŁUDNIOWA


crom28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do przeczytania mojej relacji z niedawno zakończonej wyprawy motocyklowej na południe Europy.

Relacja dostępna pod adresem: http://husaria.pila.pl/forum/viewtopic.php?t=1652

 

Mile widziane komentarze, na tamtym forum można pisać bez rejestracji i logowania się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ładnie ... improwizacja jak najbardziej jest wskazana...a miałes tylko siedzieć w Chorwacji ... apetycik rosnie jak widzę...

 

rośnie rośnie, szkoda że wtedy nie dołączyłeś. Było naprawdę fajnie.

Cóż.., kolejny rok i powoli myślę już o następnej wyprawie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun! Podziwiam ludzi, którzy wybierają się na takie wyprawy i śpią w namiocie na polach. Fajne fotki. Na pewno zobaczyłeś wiele pięknych i ciekawych miejsc. Nie było Ci czasami "samotnie"?

 

chłopaki, jeśli można proszę pisać swoje opinie na forum z linku który podałem, nie trzeba tam się rejestrować ani logować , wystarczy pisać jako Gość.

Niech to wszystko będzie w jednym miejscu. Dziękuję za miłe komentarze, pozwolę sobie przenieść je na ww. stronkę.

 

Odpowiadając na pytanie - samotnie było trochę na początku, potem już nie, za dużo było innych wrażeń. Niestety umawiając się z ludźmi nauczyłem się że z 10 chętnych zostaje ostatecznie może z jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, jeśli można proszę pisać swoje opinie na forum z linku który podałem, nie trzeba tam się rejestrować ani logować , wystarczy pisać jako Gość.

Niech to wszystko będzie w jednym miejscu. Dziękuję za miłe komentarze, pozwolę sobie przenieść je na ww. stronkę. (..)

Kolego, napisales posta na TYM forum, wiec teraz nie narzekaj.

Tak nawiasem mowiac, to podawanie samego linka do relacji jest nieco niepolityczne/nieladne, a w niektorych miejscach nawet zabronione :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie było Ci czasami "samotnie"?

W 2008 zrobiłem sobie wyprawę do Austrii i Włoch w pojedynkę. Było zajebiście. Jeśli chcesz jeździć gdzie chcesz i ile chcesz to jest najlepszy wybór. Nikt i nic Cię nie ogranicza :)

 

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W 2008 zrobiłem sobie wyprawę do Austrii i Włoch w pojedynkę. Było zajebiście. Jeśli chcesz jeździć gdzie chcesz i ile chcesz to jest najlepszy wybór. Nikt i nic Cię nie ogranicza :)

 

To prawda, zaletą takich podróży jest wielka swoboda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące gratulacje. Fantastyczna wyprawa i świetny opis. Twoja relacja przekonuje mnie do słuszności moich podejrzeń..Samotna wyprawa poza swoimi wadami ma jedną niezaprzeczalną zaletę..swobodę. Jedziesz gdzie chcesz, stajesz gdzie chcesz, robisz zdjęcia gdzie chcesz..Coraz bardziej nabieram przekonania, że trzeba to wreszcie zrobić..samotną wyprawę. W ubiegłym sezonie jeździliśmy z kolegą po Bałkanach i w Grecji, w tym sezonie lecimy w stronę Hiszpanii ale sezon 2012 jeśli dobry los pozwoli to samotna wyprawa. Chcę tego spróbować..Raz się żyje :biggrin:

www.harleyman-harleyman.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podobną trasę parę lat temu,tyle że zamiast Wenecji był Shkoder w Albanii,mam tylko takie dziwne odczucie po przeczytaniu tej relacji że chyba jechałem inną trasą,bo i kierowcy mi jakoś nigdzie nie przeszkadzali,tunele może i były ciemne ale dla mnie była to raczej atrakcja zwłaszcza że na drogach pusto i można było sobie ładnie polatać po winklach,Czarnogóra i BiH wcale nie są takie zapóźnione cywilizacyjnie,przepiękne ;Boka Kotorska,Park Durmitoru,Kanion Tary,tam po prostu wojna zrobiła swoje i tyle,jej pozostałości są wszędzie,wystarczy trochę zjechać z głównej drogi,z rozmową też nie było aż tak wiele problemów,w końcu zawsze jeszcze mamy uniwersalny język migowy,długopis i kartkę :wink: (ciekawe jakie by były wrażenia po Bułgarii,Rumunii lub Albanii) :wink:

Ale może to wszystko dla tego że wolę gorsze drogi,czasem może i biedniejsze miasta,ale dzięki temu mam mniej samochodów i turystów :wink:

Co do samotnej jazdy to polecam,człowiek jest wolny,jedzie tam gdzie chce,nic go nie ogranicza,bardzo często wzbudza ciekawość i sympatię,często okoliczni mieszkańcy sami podchodzą zagadać skąd jesteś,dokąd jedziesz,czy w czymś pomóc itd,to bardzo miłe a my dzięki temu mamy okazję poznawać sporo nowych ludzi.

Pozdrawiam

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

uwaga, fotorelacja zmieniła adres, można ją obecnie obejrzeć pod adresem:

http://www.globtroter.pila.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1:motowyprawa-europa-poudniowa&catid=1:podroe-zagraniczne&Itemid=10

 

Na nowej stronie także kilka innych fotorelacji, testów i ciekawych informacji.

zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...