Skocz do zawartości

GSXR 750 do oceny, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od jakiegoś czasu rozglądam się za jednośladem, konkretnie Gixerem,

jakiś czas temu już wpadło mi w oko te ogłoszenie, 1,5 miesiąca wstecz moto było wystawione za coś troche ponad 9 tys. teraz cena jest 7.990

 

czy coś możecie powiedzieć wstepnie z tych zdjęć o tym motocyklu, co sie nie zgadza, nie pasuje?

na pewno nie jest to 2001 rok tylko 2000

 

pisałem do człowieka o aktualne zdjęcia, więc jak dostanę to się podzielę, z góry dzięki za informacje na co się wyczulić

 

http://allegro.pl/suzuki-gsxr-gsx-r-750-60...1353608875.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staniał to fakt :) śledzę go od początku na allegro

 

z tych minusów to te przetarcie, trochę chyba napis schodzi ze zbiornika z lewej strony, widziałem chyba taśmę, gdzieś na przewodach przy kierownicy, nie wiem tylko czy na elektrycznych czy na hamulcowym, rzućcie okiem, no i ciężarki na kierownicy, jakby to powiedzieć hm nie ma ich? albo się skończyły:)a i siedzenie pasażera rozdarte delikutaśnie, chyba tyle...

 

więcej to chyba tylko na żywo można powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezarka nie ma tylko z lewej strony, po ktorej byl szlif.

 

myślałem że z prawej tez nie ma, albo że jest co najmniej trochę zdarty i dlatego taki krótki

 

nie mogę się dopatrzeć ze zdjęcia czy ta regulacja linki sprzęgła jest już tak wyciągnięta czy to prowadnica ma taką sporą długość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Hee kolego czepiasz się błahostek jak silnik rama zawiecha ok. to ja bym łykał.Resztę se porobisz.

I tak na dzień dobry masz filtry oleje świece regulacje itp a już grudzień.Jak w styczniu zima odpuści to pod koniec już ceny do góry moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za 7 koła igły Gixa kupić się nie da. Za 7 to raczej tylko prosto powinien jechać :bigrazz:

 

Vector za 8 koła :D

 

a więc tak dostałem zdjęcia, ale tylko 3 :D ponieważ na razie nie ma innych ale powiedział że zrobi i przyśle.

ale przysłał troche dokładniejsze lewej strony tak jak chciałem wrzucę jedno najlepiej obrazujące sytuację.

o ile plastiki mnie nie martwia bo to bym zrobił, to ten dekiel mnie troche martwi, bo zdarty jest, i pytanie czy to by przeszkadzało w dalszym uzytkowaniu czy nie, może wiecie od czego ten dekiel jest, czy jest to pokrywa od alternatora? jest takich sporo na allegro więc jeśli bym to znalazł to niech opuszcza na ten dekiel, z takim nie będę jeździł. poza tym opona tym do wymiany mówi, łańcuch ma jeszcze sporo naciągu,jak na razie z braku większej ilości zdjęć, mówi że zapewnia mnie że nigdzie nic nie było kręcone, spawane, prostowane, wszystko jest proste, sprawne tak jak powinno być, a silnik pracuje bardzo łądnie i cicho, biegi nie wyskakują, motocykl prowadzi się absolutnie pewnie i prosto. no zdjęcia ma jeszcze dosłać

 

oczywiście że doliczam do tej kwoty z góry, koszt ew. tego dekla, opona, zestaw napędowy bo ja nie wiem co to znaczy sporo naciągu :) oraz olej z filtrem, a więc plus/minus 1100-1200 zł

 

tak więc cena sprzętu wynosiła by około 9 tysięcy, oczywiście jesli nic już nie utarguje, no ale zyskuje nową oponę, zestaw napędowy, filtr, olej, no i ten dekiel ew. oceńcie, i od czego ten dekiel jest dokłądnie?

 

oto fotka:

 

http://img576.imageshack.us/f/pa043367.jpg/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector toć można i różowe okulary założyć i wcale nie widać że był położony na lewą stronę :D

 

powiedzcie lepiej od czego ten dekiel jest bo nie wiem czego szukać :)

 

Limo no własnie i dlatego wliczam w cenę od razu zakup nowego napędu, dla sprzedającego to nawet jeśli był by wyciągnięty jak anakonda to i tak było by jeszcze "sporo naciągu"

 

wszystko jest kwestią zbicia ceny

Edytowane przez crossowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekiel pewnie od alternatora. Z tej ceny to już pewnie zbyt mocno nie zbijesz.

 

PS. Cenę chcesz negocjować przez telefon?

 

muszę się upewnić od czego on jest, czy są możliwe stamtąd jakieś wycieki, jeśli nie to jeszcze da sie z niego coś zrobić.

 

cenę to przez sms myślałem dobijać, najlepsza opcja chyba.... :) oczywiście że na miejscu, ale chce wybadać najpierw wszystko co ile może kosztować w razie wymiany, żeby nie dać się zaskoczyć, taki mały wywiad środowiskowy robię :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...